GALERIE: Do LIKE HOUSE 2 míří Agáta Hanychová! Kteří známí tiktokeři a youtubeři se vedle ní objeví?

LIKE HOUSE 2 (1) - teaser

Oblíbená reality show se už 25. 10. vrátí na vaše obrazovky na novém kanále Prima SHOW. A ve vile bude i tentokrát bojovat o půl milionu hodně nabušená sestava!

Ano, čtete správně, oblíbená reality show LIKE HOUSE, v níž byla skupina influencerů zavřena několik měsíců společně ve vile a bojovala o výhru v podobě půl milionu korun, je konečně zpátky! Jedinečný formát zaznamenal na jaře letošního roku u mladých diváků a uživatelů sociálních sítí obrovský ohlas a jeho soutěžících v čele s Adamem Kajumim, Datlem či výhercem Jenisem byl plný Instagram i TikTok. A už nyní je jasné, že ve velkém se bude mluvit i o nadcházející druhé řadě. V té se totiž coby jedna ze soutěžících objeví samotná Agáta Hanychová!

Agáta Hanychová

Oproti první řadě jsme se rozhodli partu influencerů zpestřit věkovým rozdílem a do vily jsme pozvali ve veřejném prostoru známou a často diskutovanou modelku a moderátorku Agátu Hanychovou. Myslím, že bude pro diváky zajímavé sledovat, jak se vypořádá s partou velmi mladých a odlišných lidí. A právě charakterová odlišnost jednotlivých influencerů a jejich různorodé zájmy jsou dalšími výraznými prvky druhé řady,“ říká kreativní producent LIKE HOUSE 2 Pavel Nosek.

Bude to výzva… Musím vydržet bez svých dětí s jinýma dětma,“ směje se Agáta Hanychová a dodává: „Nikoho z influencerů, kteří nastoupí se mnou do vily, neznám. Zato můj desetiletý syn Kryšpín je zná všechny a řekl, že do LIKE HOUSE prostě musím jít. Navíc mým hlavním zdrojem příjmů je teď Instagram a tahle show k sociálním sítím patří. Nepotřebuji vyhrát, nemám připravené žádné zbraně. Spíš se budu snažit ostatním pomáhat.“

Další soutěžící

A kteří další influenceři se společně s Agátou Hanychovou v půlce října do vily nastěhují? Bude jimi influencerka Tereza Koubková alias Holka z Letné, youtuber Jakub Smrek alias Freescoot, výrobce vtipných memů Sebastian Šikl z kanálu Vyslovuje se to mem či známí tiktokeři Kristal Shine, Samuel Sanake, Ela Yababy a Tadeáš Kuběnka. I tentokrát budou obyvatelé vily plnit nejrůznější challenge, zažívat nejrůznější radost a strasti a zároveň se budou snažit získat přízeň diváků a vyhrát v hlasování půlmilionovou částku. Divácké hlasování bude v průběhu druhé řady probíhat prostřednictvím webové stránky televize Prima. Pravidla hlasování a další detaily budou k dispozici v průběhu října.

Ve druhé řadě chceme ještě více posílit prvek soutěžení a ukázat influencery ze všech úhlů pohledu. Nově například budeme zadávat i týdenní výzvy, které budou časově náročnější a složitější. Poslouží nám k tomu i delší, čtyřicetiminutová stopáž pořadu,“ doplňuje Pavel Nosek. Dění ve vile zpestří i celá řada hostů z řad zpěváků, herců, sportovců, influencerů a dalších veřejně známých osobností.

Night Show

Novinkou druhé řady bude dvacetiminutový noční pořad s názvem LIKE HOUSE 2 NIGHT SHOW. „V něm představíme a rozehrajeme další příběhy, které se nevejdou do denních epizod, a zároveň ukážeme dění ve vile pod rouškou noci,“ vysvětluje Pavel Nosek. Noční show bude vysílat kanál Prima SHOW každý všední den ve 22:20.

Tvůrci vybrali pro druhou řadu reality show novou vilu, ve které se influenceři na několik příštích týdnů zabydlí. „V nové vile ještě probíhají stavební úpravy, upravujeme zahradu, připravujeme zpovědnici. Jakmile bude vila finálně dokončená, zveřejníme detaily,“ říká Pavel Nosek. Máte se zkrátka na co těšit.

Druhá řada populární reality show LIKE HOUSE odstartuje v pondělí 25. října v 18:10 na novém kanále Prima SHOW! První řadu si můžete připomenout v našem ARCHIVU!