Youtubeři

2. července 2021 16:50

redakce Prima Lajk

VIDEO: Vítězem LIKE HOUSE se stal Jenis! Za co hodlá utratit půl milionu?

LIKE HOUSE (55) - Vyhlášení vítěze

Reality show LIKE HOUSE je u konce. A vyhrál ji jeden z největších favoritů. Hodlá Jenis získané peníze šetřit, nebo je hned utratí?

A už je definitivní konec! Necelé tři měsíce jste mohli v reality show LIKE HOUSE sledovat osudy skupinky influencerů, jejich hádky i šťastné okamžiky, a samozřejmě také snahu získat si přízeň diváků a vyhrát díky jejich hlasování výhru půl milionu korun. A po dnešním napínavém finále je jasné, že se vítězem stal fanoušky milovaný youtuber Jan Svěcený alias Jenis! Druhý skončil další z favoritů a věčných pohodářů, tiktoker Tomi.

Chtěl bych poděkovat vám všem z LIKE HOUSE, protože každej z vás jste mi něco dal. Mám ve vás nový kamarády. A taky chci poděkovat lidem, kteří mě podporovali a posílali hlasy. Je to šílený, klepu se z toho,“ řekl po vyhlášení dojatý Jenis. Všichni influenceři se shodli, že Jenis si výhru zaslouží. „Jsem na něj hrozně pyšnej, že zůstal takovej, jakej je, a že ho show nezměnila,“ říká Tomi, jeden z Jenisových nejbližších přátel z vily. „Jenis přišel s tím, že byl ve dvojce s Markem. A myslím, že teď, když odchází z vily, tak je to prostě jen Jenis,“ shrnuje Láďa fakt, že Jenis se během svého působení ve vile na sociálních sítích osamostatnil a získal například přes sto osmdesát tisíc nových fanoušků na Instagramu.

A jak vítěz naloží s výhrou? „Peníze chci vložit do svého podnikání, natáčení videí, do bydlení a samozřejmě si taky potřebuju zaplatit nějaký svoje nedoplatky. Ale hlavně do obsahu, který budu dělat pro lidi. Sledujte mě, jsem tady pro vás. Jsem furt Jenis a furt Jenis budu,“ dodává Jenis. A asi neexistuje žádný divák, který by zrovna jemu výhru nepřál.

Pokud jste poslední díl reality show LIKE HOUSE nestihli, můžete ho zhlédnout v našem ARCHIVU.

Sdílejte článek