Youtubeři

30. června 2021 13:48

redakce Prima Lajk

VIDEO: Influencerům v LIKE HOUSE zabavili všechny věci! Datel vyhrožuje policií, Bára zoufale hledá nabíječku

LIKE HOUSE (53) - Soutěžící přišli o věci (1)

Čekali jste, že poslední dny oblíbené reality show proběhnou v naprostém poklidu? Tak to jste byli na omylu. Tahle nečekaná challenge totiž teprve pořádně prověří charaktery všech účinkujících!

Mělo se jednat o poslední poklidný týden v reality show LIKE HOUSE, místo toho ale na influencery čeká asi největší výzva vůbec. Internetové hvězdičky se totiž budou muset obejít bez všech svých milovaných věcí a pokusit se poslední hodiny ve vile překonat v opravdu skromných podmínkách s minimem věcí. Když se totiž soutěžící vrátili do vily po koncertě skupiny ATMO Music, s jejímž členem momentálně randí půvabná Laduška, zůstali všichni v šoku.

Produkce jim během výletu zabavila všechny osobní věci, oblečení i elektroniku. Dokonce zmizela i část jídla v kuchyni! A řada influencerů z toho značně rozladěna. Angie v první chvíli třeba zoufale hledala svou žehličku na vlasy. „Nechápu proč, ale právě tohle jsem řešila úplně nejvíc. Přitom je to největší blbost,“ svěřila se poté Angie již s nadhledem.

Nejvíc situace rozčílila Marka alias Datla, který vyhrožoval odchodem z vily a policií. „To si dělají pr*el šahat nám na osobní věci. Když mi někdo bude brát osobní věci, tak tady fakt nebudu zůstávat. Mám v notebooku práci, kterou potřebuji poslat střihačovi. Tak já asi zavolám policii, protože zabavovat počítače, to fakt nejde. Sebrali to bez našeho vědomí a mně někdo reálně ukradl notebook,“ rozjel se youtuber.

K němu se přidala i jeho přítelkyně Barča, která zase žádala velmi hlasitě zpět své oblečení a hodně ji naštvalo také zabavení nabíječky na mobil. „Štve mě to, protože jsme si řekli do čeho jdeme, do nějaký show, kde se mělo něco dít a nakonec se dějí úplně jiný věci a beru to jako omezování v práci,“ dodal poté Datel.

Někteří soutěžící brali challenge sportovně a s nadhledem, třeba Tomi s Adamem Kajumim, kteří na reakce svých kolegů dívali často opravdu hodně pobaveně. „Já jsem v pohodě. Lidi v pravěku žili mnohem hůř. Řešíte hrozně nepodstatný věci, je to prostě reality show,“ podotkl Tomi. Jak dlouho se budou muset soutěžící obejít bez svých věcí? A dokáže se rozhořčená část vily alespoň trochu uklidnit?

Nový díl reality show LIKE HOUSE sledujte už dnes v 16:15 na Primě. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.