Virály

29. června 2021 15:58

redakce Prima Lajk

VIDEO: LIKE HOUSE končí! Nahrazuje ho tato kontroverzní reality show plná sexu!

Máte po vile plné influencerů chuť na další osobitou partičku a reality show, v níž soutěžící nemají opravdu žádné zábrany? Tak se neváhejte dívat!

Už v pátek skončí oblíbená reality show LIKE HOUSE, v níž jste mohli tři měsíce sledovat radosti a strasti skupinky českých influencerů, kteří byli společně zavřeni ve vile, plnili různé challenge a bojovali v diváckém hlasování o výhru půl milionu korun. Show pak byla samozřejmě plná vyhrocených momentů, hádek a kontroverzních situací, o nichž se na sociálních sítích hodně mluvilo. Jenže tento pátek uvidíte v televizi poslední díl, jimž se jejich příběhy ve vile definitivně uzavřou. Vy ale nemusíte zoufat, už teď si totiž můžete webu iPrima.cz pustit další reality show, která jednoduše vyplní váš absťák.

Od tohoto týdne totiž můžete znovu sledovat oblíbenou reality show Hotel Paradise. Ta si sice svou premiéru odbyla už takřka před 10 lety, pořád ale vzbuzuje mezi diváky slušnou kontroverzi. A servíruje taky pořádnou porci zábavy a bizáru. A proč pořad i po tak dlouhé době budí takovou pozornost a pro milovníky různých reality show je takřka povinností?

Soutěžící si zde totiž užívají luxusního pobyt v exotické destinaci, kde je (jak je u podobných pořadů zvykem) sledují 24 hodin denně kamery a jsou pod naprostým drobnohledem. V jejich luxusním příbytku se dá pak přežít pouze v páru. A to s sebou přináší kromě sympatií i taktizování, intriky a samozřejmé hádky a řadu vyhrocených situací. V sázce totiž není jen přežití ve vile či romantika v daném páru, ale zejména výhra 50 tisíc eur, tedy více než milion korun!

Je proto hodně důležité zvážit, koho si dívky pustí k tělu, komu budou důvěřovat a koho se naopak budou chtít zbavit. Což se projeví hned v prvním díle, kdy si budou půvabné soutěžící vybírat kluky do páru. A nakonec na ně čeká jedno hodně velké překvapení. V luxusní vile je pak dovoleno naprosto vše, takže se dočkáme i mnoha peprných sexuálních momentů, které i po letech stojí za to! Stejně jako si stojí za to připomenout jednotlivé soutěžící, mezi nimiž nebyly jen dnes úspěšné influencerky Nela Slováková a Zuzana Plačková, ale také Koloušek či Romeo. U této reality show prostě nuda nehrozí!

Sledujte Hotel Paradise! Od 29. června si celou řadu můžete připomenout exkluzivně on-line v našem ARCHIVU, kam budeme každý týden přidávat sedm epizod.


Přečtěte si také