Youtubeři

30. června 2021 13:29

redakce Prima Lajk

VIDEO: Sexy Laduška z LIKE HOUSE konečně řekla pravdu o vztahu s Adamem Kajumim! Co spolu opravdu měli?

Mladá tiktokerka Lada Horová se v rozhovoru rozpovídala o svém blízkém vztahu s Adamem Kajumim. Vážně byli vždycky jen kamarádi?

Populární reality show LIKE HOUSE se pomalu chýlí ke konci. My ale pro vás máme díky pořadu YouTube Talks stále připraveno pár rozhovorů s jejich účastníky. Tentokrát přišla řada na čím dál oblíbenější influencerku Ladu Horovou. Sympatická tiktokerka sice před pár dny prozradila světu, že má nového kluka, i přesto se v uplynulých měsících řešilo její pouto s Adamem Kajumim.

Toho sama považuje za nejlepšího kamaráda, jehož se ve vile zastávala i v těch nejvyhrocenějších situacích a bylo vidět, že k němu má opravdu blízko. A podle domněnek mnohých diváků, a ostatně i některých soutěžících, by možná chtěla i něco víc. Nebo už snad mezi nimi i něco víc proběhlo?

Na tuto otázku nyní Laduška v našem rozhovoru konečně pořádně odpověděla. Adam Kajumi je pro ni opravdu jen nejlepší kamarád, jehož si neskutečně váží, zároveň by s ním ale chodit nemohla, protože by ho musela podle svých slov zabít. Zároveň ale odpověděla na dlouhodobou otázku fandů, zda s ním už opravdu něco měla. A odpověď zní, že ano!

Laduška přiznala, že na počátcích jejich přátelství přeskočila jednou jiskra trochu víc a něco intimnějšího mezi nimi proběhlo. Co konkrétního, už Lada prozradit nechtěla. O jejich velmi intimní společné chvilce se však už dříve vyjádřila na svém streamu. Co dalšího o kamarádství s Adamem prozradila? A jaký typ kluků má nejraději?

To se dozvíte v nejnovějším díle pořadu YouTube Talks v našem ARCHIVU.


Přečtěte si také