Adam Kajumi o rasismu. 1
Autor: archiv FTV Prima Adam Kajumi o rasismu. 1

YouTube Talks: Otevřená zpověď Adama Kajumiho o šikaně a rasismu! Proč se styděl za svého otce?

MilanR. Publikováno: 22.06.2021
Populární tiktoker se rozpovídal o nezvykle vážném tématu, o němž se zatím nesvěřil ani svému otci.
Známý tiktoker a youtuber Adam Kajumi míří do pořadu LIKE HOUSE.
Adam Kajumi
Adam Kajumi je mladý youtuber a zejména jeden z nejpopulárnějších českých tiktokerů. Což... Přečíst celé

reklama

Z účastníků reality show LIKE HOUSE se staly hvězdy sociálních sítí, o kterých se mluví a píše, a tak jsme si je postupně všechny pozvali do našeho pořadu YouTube Talks, abychom si je pořádně vyzpovídali. A tentokrát přišla řada na jednoho z nejznámějších účastníků vůbec, kontroverzního Adama Kajumi, jenž se sám považuje za hlavního hvězdu české tiktokerské scény.

A rozhovor s ním byl mnohem otevřenější, než byste od něj zřejmě čekali. Řeč totiž došla nejen na LIKE HOUSE, ale také jeho osobní život a dětství, které Kajumi rozhodně neměl jednoduché. Populární influencer má totiž díky svému otci afghánské kořeny, s nimiž to neměl na škole vůbec jednoduché. Už jako malý kluk musel trpět posměšky, nadávky a také slova o terorismu.

Celá záležitost prý došla tak daleko, že se za svého otce dokonce styděl a jako mladý kluk začal přemýšlet o tom, zda jeho táta opravdu není špatný, když to říkají děti v okolí. Nyní ovšem těchto myšlenek, o nichž svému tátovi nikdy neřekl, sám velmi lituje. Co dalšího o sobě Adam v rozhovoru prozradil?

To se dozvíte v celém rozhovoru pořadu YouTube Talks, který najdete v našem ARCHIVU. Rozhovor si můžete poslechnout také formou podcastu na Spotify.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

YouTube Talks (11) - Adam Kajumi o rasismu a svem otci
Bára Stříteská o LIKE HOUSE. 1

YouTube Talks: Zpověď vyřazené Báry z LIKE HOUSE! Proč chtěli z reality show odejít úplně všichni?

Djany o rasismu. 1

VIDEO: Djany z LIKE HOUSE o rasismu! Jaké urážky a posměšky musí v Čechách snášet?

reklama