Youtubeři

22. června 2021 15:09

redakce Prima Lajk

YouTube Talks: Otevřená zpověď Adama Kajumiho o šikaně a rasismu! Proč se styděl za svého otce?

Populární tiktoker se rozpovídal o nezvykle vážném tématu, o němž se zatím nesvěřil ani svému otci.

Z účastníků reality show LIKE HOUSE se staly hvězdy sociálních sítí, o kterých se mluví a píše, a tak jsme si je postupně všechny pozvali do našeho pořadu YouTube Talks, abychom si je pořádně vyzpovídali. A tentokrát přišla řada na jednoho z nejznámějších účastníků vůbec, kontroverzního Adama Kajumi, jenž se sám považuje za hlavního hvězdu české tiktokerské scény.

A rozhovor s ním byl mnohem otevřenější, než byste od něj zřejmě čekali. Řeč totiž došla nejen na LIKE HOUSE, ale také jeho osobní život a dětství, které Kajumi rozhodně neměl jednoduché. Populární influencer má totiž díky svému otci afghánské kořeny, s nimiž to neměl na škole vůbec jednoduché. Už jako malý kluk musel trpět posměšky, nadávky a také slova o terorismu.

Celá záležitost prý došla tak daleko, že se za svého otce dokonce styděl a jako mladý kluk začal přemýšlet o tom, zda jeho táta opravdu není špatný, když to říkají děti v okolí. Nyní ovšem těchto myšlenek, o nichž svému tátovi nikdy neřekl, sám velmi lituje. Co dalšího o sobě Adam v rozhovoru prozradil?

To se dozvíte v celém rozhovoru pořadu YouTube Talks, který najdete v našem ARCHIVU. Rozhovor si můžete poslechnout také formou podcastu na Spotify.


Přečtěte si také