Djany o rasismu. 1
Autor: archiv FTV Prima Djany o rasismu. 1

VIDEO: Djany z LIKE HOUSE o rasismu! Jaké urážky a posměšky musí v Čechách snášet?

MilanR. Publikováno: 11.06.2021
Známá tiktokerka z oblíbené reality show se v pořadu YouTube Talks rozpovídala i o jednom citlivém tématu.

reklama

Reality show LIKE HOUSE je v plném proudu, z účastníků se staly hvězdy sociálních sítí, o kterých se mluví a píše, a tak jsme si je postupně všechny pozvali do našeho pořadu YouTube Talks, abychom si je pořádně vyzpovídali. Tentokrát přišla na řadu nejnovější obyvatelka vily, tiktokerka Djany, která je ve vile teprve pár týdnů a nyní se jen tak tak vyhnula obávanému vyřazení. A my jsme s ní udělali rozhovor hned po jejím prvním týdnu ve vile, kdy byly její dojmy z reality show a ostatních soutěžících opravdu čerstvé.

Kromě názoru na ostatní účastníky a rozporuplné pocity při počátku v reality show ovšem došla řeč i na citlivé téma v podobě rasismu. Djany se totiž narodila v Rusku, má však ještě navíc perské kořeny a do Čech se její rodina přestěhovala před 12 lety. Coby mladá dívka z jiné země to tedy neměla na škole nikdy moc lehké. Byla v dětství i dospívání terčem šikany? A jak moc se setkává s rasismem nyní?

To se dozvíte v celém díle pořadu YouTube Talks, který najdete v našem ARCHIVU. Rozhovor si můžete poslechnout také formou podcastu na Spotify.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

YouTube Talks - Djany o rasismu
Djany o LIKE HOUSE 1

VIDEO: Nečekané přiznání Djany z LIKE HOUSE! Proč chtěla z reality show odejít a zaplatit obří pokutu?

Policista v LIKE HOUSE! 1

VIDEO: Do LIKE HOUSE vtrhl policista! Proč Djany při jeho drsném zásahu omdlela?

reklama