Djany o LIKE HOUSE 1
Autor: archiv FTV Prima Djany o LIKE HOUSE 1

VIDEO: Nečekané přiznání Djany z LIKE HOUSE! Proč chtěla z reality show odejít a zaplatit obří pokutu?

MilanR. Publikováno: 07.06.2021
Novější účastnice populární reality show, tiktokerka Djany, chtěla LIKE HOUSE velmi brzy opustit. Proč?

reklama

Reality show LIKE HOUSE je v plném proudu, z jeho účastníků se staly hvězdy sociálních sítí, o kterých se mluví a píše, a tak jsme si je postupně všechny pozvali do našeho pořadu YouTube Talks, abychom si je pořádně vyzpovídali. Tentokrát přišla na řadu nejnovější obyvatelka vily, tiktokerka Djany, která je ve vile teprve pár týdnů. A my jsme s ní udělali rozhovor hned po jejím prvním týdnu ve vile, kdy byly její dojmy z reality show a ostatních soutěžících opravdu čerstvé. A zejména ze začátku nebyly dvakrát pozitivní.

Pro Djany totiž nebyl nástup do vily opravdu veselý a našlo se zde hned několik věcí, které jí úvodní dny totálně zprotivily. Její nálada pak byla na takovém bodu mrazu, že dokonce reálně zvažovala, že z pořadu odejde a zaplatí obří pokutu, která by ji finančně nejspíše trochu zasáhla. Nakonec to ale neudělala a nyní je za to ráda.

Její názor na soutěžící i jisté produkční věci se totiž rapidně změnil a zdá se, že teď si účinkování v reality show užívá naplno. Navíc si uvědomila, že jí účast v LIKE HOUSE může z hlediska její kariéry otevřít nové dveře a možnosti. Jaké konkrétní věci ze strany natáčení i ostatních influencerů ji ovšem donutily přemýšlet o konci v reality show?

To se dozvíte v celém rozhovoru pořadu YouTube Talks, který najdete v našem ARCHIVU! Rozhovor si můžete poslechnout také formou podcastu na Spotify.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

YouTube Talks - Djany chtěla odejít z LIKE HOUSE
Policista v LIKE HOUSE! 1

VIDEO: Do LIKE HOUSE vtrhl policista! Proč Djany při jeho drsném zásahu omdlela?

Datel o LIKE HOUSE. 1

YouTube Talks: Nekompromisní Datel o LIKE HOUSE! Co ho na reality show nejvíc zklamalo?

reklama