Datel o LIKE HOUSE. 1
Autor: archiv FTV Prima Datel o LIKE HOUSE. 1

YouTube Talks: Nekompromisní Datel o LIKE HOUSE! Co ho na reality show nejvíc zklamalo?

MilanR. Publikováno: 31.05.2021
Youtuber Marek Valášek patří mezi nejvýraznější tváře populární reality show. Ne všechno zde ale probíhá podle jeho představ.
Youtuber Datel.
Datel
Marek Valášek alias Datel je známý a kontroverzní youtuber proslulý především svými šílenými... Přečíst celé

reklama

Reality show LIKE HOUSE je v plném proudu, z jeho účastníků se staly hvězdy sociálních sítí, o kterých se mluví a píše, a tak jsme si je postupně všechny pozvali do našeho pořadu YouTube Talks, abychom si je pořádně vyzpovídali. Jako první přišel na řadu jeden z nejvýraznějších členů vily, známý youtuber Marek Valášek alias Datel, o němž se toho kvůli jeho vztahu s Barčou Stříteskou a sporem s Adamem Kajumim napsalo už mnohé. A samozřejmě i na toto téma došlo v našem otevřeném rozhovoru.

Mimo jiné ale došlo i na jeho dojmy ze samotné reality show, která je podle jeho slov překvapivě jiná, než si původně myslel. Očekával totiž, že se pořad bude více zaměřovat pracovní proces youtuberů či tiktokerů, tedy dělání jejich tvorby, vymýšlení videí apod. Chtěl zkrátka nechat více nahlédnout do své youtuberské rutiny a trochu lidem svou profesi přiblížit. Jenže místo toho byly první týdny ve znamení alkoholu, divokých večírků a samozřejmě také hádek. Což nejsou věci, které dělají Datlovi na show radost.

Sám však přiznává, že se tato věc zlepšuje, všichni zúčastnění na ní pracují a pobyt ve vile ho i přes tyto mušky hodně baví. Své účasti tedy rozhodně nelituje – i díky seznámení s Barčou. Co dalšího o LIKE HOUSE prozradil? Sejde se někdy po skončení pořadu s Adamem Kajumim? A jak se má jeho brácha, bývalý youtuber Matěj? To vše se dozvíte v YouTube Talks!

Celý rozhovor s youtuberem Datlem v pořadu YouTube Talks si můžete pustit v našem ARCHIVU. Rozhovor si můžete poslechnout také v podobě podcastu na Spotify.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

YouTube Talks - Datel o LIKE HOUSE
Datel v YouTube Talks.

YouTube Talks: Zpověď youtubera Datla z LIKE HOUSE! Proč byla blbost natočit tolik videí o vztahu s Barčou?

Kdo opustí LIKE HOUSE? 1

VIDEO: Šok v LIKE HOUSE! V reality show se bude vyřazovat! Kdo nečekaně opustí vilu?

reklama