Youtubeři

31. května 2021 15:13

redakce Prima Lajk

YouTube Talks: Nekompromisní Datel o LIKE HOUSE! Co ho na reality show nejvíc zklamalo?

Youtuber Marek Valášek patří mezi nejvýraznější tváře populární reality show. Ne všechno zde ale probíhá podle jeho představ.

Reality show LIKE HOUSE je v plném proudu, z jeho účastníků se staly hvězdy sociálních sítí, o kterých se mluví a píše, a tak jsme si je postupně všechny pozvali do našeho pořadu YouTube Talks, abychom si je pořádně vyzpovídali. Jako první přišel na řadu jeden z nejvýraznějších členů vily, známý youtuber Marek Valášek alias Datel, o němž se toho kvůli jeho vztahu s Barčou Stříteskou a sporem s Adamem Kajumim napsalo už mnohé. A samozřejmě i na toto téma došlo v našem otevřeném rozhovoru.

Mimo jiné ale došlo i na jeho dojmy ze samotné reality show, která je podle jeho slov překvapivě jiná, než si původně myslel. Očekával totiž, že se pořad bude více zaměřovat pracovní proces youtuberů či tiktokerů, tedy dělání jejich tvorby, vymýšlení videí apod. Chtěl zkrátka nechat více nahlédnout do své youtuberské rutiny a trochu lidem svou profesi přiblížit. Jenže místo toho byly první týdny ve znamení alkoholu, divokých večírků a samozřejmě také hádek. Což nejsou věci, které dělají Datlovi na show radost.

Sám však přiznává, že se tato věc zlepšuje, všichni zúčastnění na ní pracují a pobyt ve vile ho i přes tyto mušky hodně baví. Své účasti tedy rozhodně nelituje – i díky seznámení s Barčou. Co dalšího o LIKE HOUSE prozradil? Sejde se někdy po skončení pořadu s Adamem Kajumim? A jak se má jeho brácha, bývalý youtuber Matěj? To vše se dozvíte v YouTube Talks!

Celý rozhovor s youtuberem Datlem v pořadu YouTube Talks si můžete pustit v našem ARCHIVU. Rozhovor si můžete poslechnout také v podobě podcastu na Spotify.


Přečtěte si také