Datel v YouTube Talks.
Autor: archiv FTV Prima Datel v YouTube Talks.

YouTube Talks: Zpověď youtubera Datla z LIKE HOUSE! Proč byla blbost natočit tolik videí o vztahu s Barčou?

MilanR. Publikováno: 28.05.2021
Co si myslí slavný youtuber o dosavadním průběhu populární reality show? Co by změnil na svém jednání z posledních týdnů?
Youtuber Datel.
Datel
Marek Valášek alias Datel je známý a kontroverzní youtuber proslulý především svými šílenými... Přečíst celé

reklama

Už přes měsíc můžete na obrazovkách televize Prima sledovat oblíbenou reality show LIKE HOUSE, v níž žije skupinka influencerů po dobu tří měsíců v jedné vile, kde prožívají nejen spousty srandy, ale také konfliktů. A samozřejmě bojují o výhru půl milionu korun. Pořadu i jeho tváří jsou pak samozřejmě aktuálně plné sociální sítě, kde všem účastníkům rapidně roste počet odběratelů a je kolem nich zkrátka velká pozornost. A to je samozřejmě dost důvodů na to vyzpovídat si je postupně všechny v našem pořadu YouTube Talks!

A jako první přichází na řadu populární youtuber Marek Valášek alias Datel, jehož je v posledních týdnech všude plno. Právě on patří kvůli mediálně propíranému vztahu s další soutěžící Bárou Stříteskou a sporem s Adamem Kajumim mezi nejvýraznější tváře reality show. V posledních dnech se pak celá kauza rozvířila poté, co do LIKE HOUSE přišla Datlova bývalka Nikol, aby si s ním celou záležitost včetně jejich rozchodu vyříkala.

Právě na jeho vztah s Bárou samozřejmě přišla řeč i v našem otevřeném rozhovoru. V něm mimo jiné přiznává chybu, kterou mu mnozí lidé na sociálních sítích vyčítají. A to fakt, že kolem celého vztahu s Bárou a sporu s Kajumim natočil až příliš mnoho videí. Byla to podle něj blbost, která se dala udělat lépe. V tu chvíli sice Datel cítil, že dělá správně, postupem času však přiznává svou chybu.

Kdyby to mohl změnit, udělal by mnohem méně videí, jež by navíc byla stručnější a kratší. Zkrátka ho k tomu tenkrát vedly osobní důvody a tehdejší situace. Dále na sebe Datel práskl, co si v pořadu LIKE HOUSE představoval úplně jinak, jak vnímá současnou youtuberskou scénu či jakou nehezkou přezdívku si pro něj přítelkyně Barča vymyslela.

Celý rozhovor s youtuberem Datlem si můžete pustit v našem ARCHIVU. Rozhovor si můžete pustit také v podobě podcastu na Spotify.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

YouTube Talks - Datel o vztahu s Barčou
Datel a expřítelkyně Nikol v LIKE HOUSE! 1

VIDEO: Drsná hádka v LIKE HOUSE? Do vily přišla Datlova ex Nikol! Vyřídí si s ním účty kvůli vztahu s Bárou?

Youtuber Datel a Barbora Stříteská.

VIDEO: Datel a Barča z LIKE HOUSE přiznali vztah! Proč to tak dlouho tajili?

reklama