VIDEO: Datel a Barča z LIKE HOUSE přiznali vztah! Proč to tak dlouho tajili?

MilanR. Publikováno: 17.05.2021
Hvězdy populární reality show přiznali vztah, o němž si diváci už dlouho šuškali. Proč ho nepřiznali mnohem dříve?
Youtuber Datel.
Datel
Marek Valášek alias Datel je známý a kontroverzní youtuber proslulý především svými šílenými... Přečíst celé

reklama

Tak už mají fanoušci konečně jasno! Dlouhé týdny se mezi diváky i v médiích spekulovalo o vztahu youtubera Marka Valáška alias Datla a influencerky Barbory Stříteské v reality show LIKE HOUSE. Celá situace pak vyústila v obří konflikt ve vile, když začal Adam Kajumi mluvit na live streamu o údajném sexu mladé dvojice a nevraživost mezi ním a Datlem tak začala nabírat na síle. Marek pak jakýkoliv sex a vztah s Bárou několikrát odmítal a natočil o celé kauze několik videí. A nyní přichází další, prý už opravdu poslední vyjádření, v němž říká fanouškům podle svých slov celou pravdu.

Ano, Datel s Barčou přiznávají, že spolu skutečně chodí a aktuálně se bez sebe nehnou ani na krok. Což pro mnohé diváky a fanoušky možná po tom všem ani není takové překvapení. Oba přiznávají, proč tuto skutečnost drželi i přes všechny drby tak dlouho pod pokličkou. Jedním z hlavních důvodů byly jejich předchozí vztahy, kvůli nimž prý bylo nutné o celé záležitosti pomlčet. Datel se poté, co zjistil, že by mezi ním a Bárou mohlo být i něco víc než kamarádství, rozešel s partnerkou Nikol, kterou podle svých slov nemiloval.

V těch chvílících ale mezi nimi k žádnému sexu nedošlo a v době, kdy o něm Kajumi podle Marka lhal na streamu, si dal LIKE HOUSE pár první pusu. „S Niki jsme byli ještě spolu, ale rozhodně jsme s Bárou nespali a ani jsme se nelíbali, to až pak, když jsem se s Niki rozešel, což bylo vidět i na bezpečnostních kamerách, že jsme se spolu líbali. A oukej, když se na to dívám zpětně, také mi to nepřijde jako správné, takhle dva dny po rozchodu,“ říká youtuber.

Nečekané záběry Datla s Barčou. 1

VIDEO: Záběry z bezpečnostní kamery v LIKE HOUSE odhalily Datla s Barčou! Co opravdu dělali v kuchyni?

Právě Adamův stream pak celou záležitost zkomplikoval právě i kvůli Nikole, které nechtěl Datel ublížit ještě víc. „Když jsem to říkal Nikole, bylo jí z toho blbě, byla z toho zhroucená, a každý, kdo má vztah, by to udělal jako já. Já jí to nechtěl hned vpálit do ksichtu,“ tvrdí Datel ve videu. Problémy v té době řešila také Barča, jež byla v kontaktu se svým bývalým přítelem. Ten, jakmile se dozvěděl o jejím spekulovaném vztahu s Datlem, začal influencerce vyhrožovat, že si ublíží. A to samozřejmě Bára nenesla vůbec lehce. Oba navíc nevěděli, co z jejich prvotního jiskření nakonec bude, poznávali se a logicky nechtěli oznamovat vztah již po týdnu. Chtěli nechat jejich vztah pořádně uzrát, což přišlo právě teď.

Dvojice se pak znovu opírá do Adama Kajumiho a tvrdí, že jeho tehdejší řeči o sexu byly velkou lží. Oba se mu prý navíc marně snažili celou situaci vysvětlit, ale on do nich prý i tak nadále rýpal a údajně chtěl koupit již známé záběry z bezpečnostní kamery a zveřejnit je sám. Což jsou slova, která by mezi nimi ve vile mohla zase způsobit slušné dusno. Doufejme ovšem, že k tomu nedojde a čerstvý páreček svým přiznáním malinko vyčistil vzduch.

Dívejte se na reality show LIKE HOUSE každý všední den v 17:15 na Primě! Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

 

 

LIKE HOUSE (17)

VIDEO: Brutální záběry z LIKE HOUSE! Tomi si nechal udělat od Jenise kérku na rty. Nelitoval toho?

Reality show LIKE HOUSE.

Tohle je oficiální merch reality show LIKE HOUSE! Kde si ho můžete pořídit?

reklama