Youtubeři

17. května 2021 10:21

redakce Prima Lajk

VIDEO: Datel a Barča z LIKE HOUSE přiznali vztah! Proč to tak dlouho tajili?

Hvězdy populární reality show přiznali vztah, o němž si diváci už dlouho šuškali. Proč ho nepřiznali mnohem dříve?

Tak už mají fanoušci konečně jasno! Dlouhé týdny se mezi diváky i v médiích spekulovalo o vztahu youtubera Marka Valáška alias Datla a influencerky Barbory Stříteské v reality show LIKE HOUSE. Celá situace pak vyústila v obří konflikt ve vile, když začal Adam Kajumi mluvit na live streamu o údajném sexu mladé dvojice a nevraživost mezi ním a Datlem tak začala nabírat na síle. Marek pak jakýkoliv sex a vztah s Bárou několikrát odmítal a natočil o celé kauze několik videí. A nyní přichází další, prý už opravdu poslední vyjádření, v němž říká fanouškům podle svých slov celou pravdu.

Ano, Datel s Barčou přiznávají, že spolu skutečně chodí a aktuálně se bez sebe nehnou ani na krok. Což pro mnohé diváky a fanoušky možná po tom všem ani není takové překvapení. Oba přiznávají, proč tuto skutečnost drželi i přes všechny drby tak dlouho pod pokličkou. Jedním z hlavních důvodů byly jejich předchozí vztahy, kvůli nimž prý bylo nutné o celé záležitosti pomlčet. Datel se poté, co zjistil, že by mezi ním a Bárou mohlo být i něco víc než kamarádství, rozešel s partnerkou Nikol, kterou podle svých slov nemiloval.

V těch chvílících ale mezi nimi k žádnému sexu nedošlo a v době, kdy o něm Kajumi podle Marka lhal na streamu, si dal LIKE HOUSE pár první pusu. „S Niki jsme byli ještě spolu, ale rozhodně jsme s Bárou nespali a ani jsme se nelíbali, to až pak, když jsem se s Niki rozešel, což bylo vidět i na bezpečnostních kamerách, že jsme se spolu líbali. A oukej, když se na to dívám zpětně, také mi to nepřijde jako správné, takhle dva dny po rozchodu,“ říká youtuber.

Právě Adamův stream pak celou záležitost zkomplikoval právě i kvůli Nikole, které nechtěl Datel ublížit ještě víc. „Když jsem to říkal Nikole, bylo jí z toho blbě, byla z toho zhroucená, a každý, kdo má vztah, by to udělal jako já. Já jí to nechtěl hned vpálit do ksichtu,“ tvrdí Datel ve videu. Problémy v té době řešila také Barča, jež byla v kontaktu se svým bývalým přítelem. Ten, jakmile se dozvěděl o jejím spekulovaném vztahu s Datlem, začal influencerce vyhrožovat, že si ublíží. A to samozřejmě Bára nenesla vůbec lehce. Oba navíc nevěděli, co z jejich prvotního jiskření nakonec bude, poznávali se a logicky nechtěli oznamovat vztah již po týdnu. Chtěli nechat jejich vztah pořádně uzrát, což přišlo právě teď.

Dvojice se pak znovu opírá do Adama Kajumiho a tvrdí, že jeho tehdejší řeči o sexu byly velkou lží. Oba se mu prý navíc marně snažili celou situaci vysvětlit, ale on do nich prý i tak nadále rýpal a údajně chtěl koupit již známé záběry z bezpečnostní kamery a zveřejnit je sám. Což jsou slova, která by mezi nimi ve vile mohla zase způsobit slušné dusno. Doufejme ovšem, že k tomu nedojde a čerstvý páreček svým přiznáním malinko vyčistil vzduch.

Dívejte se na reality show LIKE HOUSE každý všední den v 17:15 na Primě! Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.


Přečtěte si také