Datel se omlouvá Kajumimu. 1
Autor: YouTube.com/Datel Datel se omlouvá Kajumimu. 1

VIDEO: Youtuber Datel se v LIKE HOUSE omluvil Kajumimu! Co už bylo podle něj přes čáru?

MilanR. Publikováno: 28.04.2021
Atmosféra v nové reality show je po sporu Marka Valáška s Kajumim na bodu mrazu, a tak youtuber a Bára Stříteská přišli s dalším prohlášením.
Youtuber Datel.
Datel
Marek Valášek alias Datel je známý a kontroverzní youtuber proslulý především svými šílenými... Přečíst celé

reklama

Kdo sleduje veškeré dění na sociálních sítích kolem reality show LIKE HOUSE, tak ví, že atmosféra mezi influencery měla do idylky v posledních dnech hodně daleko. Adam Kajumi si při víkendovém streamu malinko pustil pusu na špacír a rýpl si do údajného románku youtubera Marka „Datla“ Valáška s Bárou Stříteskou, čímž jen více popíchl bulvární drby. Youtuber se proto na něj neskutečně naštval, rozhodl se s ním ve vile ukončit veškerou komunikaci, a dokonce o celé situaci natočil dvě hodně útočná videa a v jednom z nich si s Adamem vyřizuje účty z očí do očí.

Situace ve vile byla zkrátka hodně vyhrocená a zasáhla i ostatní účastníky. Došlo např. i na pláč Báry na Instagramu. Datel se proto rozhodl situaci trochu uklidnit a společně s půvabnou influencerkou natočil video, v němž oba vše uvádějí na pravou míru. Znovu tedy všechny ujišťují, že bulváry nemají v jejich spekulacích pravdu, nechodí spolu a žádný sex mezi nimi neproběhl. Přiznávají se ovšem ve videu k puse, k níž došlo v rámci hry a kterou viděl právě Adam Kajumi. Právě z tohoto momentu nejspíš získal tiktoker své domněnky, které později nakousl na svém streamu.

Datel stále nesouhlasí s Kajumiho přístupem, kdy mluvil veřejně o osobních věcech dalších účastníků, to je podle něj za hranou. Zároveň se však youtuber Adamovi ve videu omlouvá za svou až příliš útočnou a naštvanou reakci. Jednal prý v afektu a uznává, že mohl celou situaci zvládnout mnohem lépe. Zároveň se pak Adamovi omluvil za jisté osobní věci, jež pak na něj také vytáhl. Sám ale doufá, že se i Adam z celé záležitosti poučí. Zdá se tedy, že kluci si celou věc konečně vyříkali a Datel s Bárou doufají, že nyní už bude ve vile znatelně uvolněnější atmosféra.

Dívejte se na reality show LIKE HOUSE každý všední den v 17:15 na Primě! Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

 

 

Ostrý vzkaz youtubera Datla.

VIDEO: Válka v LIKE HOUSE?! Naštvaný Datel poslal Kajumimu tento drsný vzkaz

Jak to mezi Datlem a Bárou?

VIDEO: Datel a Bára z LIKE HOUSE řekli pravdu o svém vztahu! Opravdu jsou jen kamarádi?

reklama