VIDEO: Válka v LIKE HOUSE?! Naštvaný Datel poslal Kajumimu tento drsný vzkaz

Atmosféra v reality show LIKE HOUSE začíná hodně houstnout. Co provedl Adam Kajumi známému youtuberovi?

Reality show LIKE HOUSE vstupuje na obrazovkách televize Prima do svého druhého týdne a zdá se, že nás v nadcházejících dílech, a nejspíš i týdnech, čeká hodně hutná atmosféra mezi soutěžícími, a to především mezi Adamem Kajumim a youtuberem Markem Valáškem alias Datlem. Ten se v minulých dnech vyrovnával s nehezkou pozorností některých bulvárů, které psaly ničím nepodložené drby o jeho románku s influencerkou Barborou Stříteskou.

Youtuber nenesl tyto spekulace vůbec dobře a byl společně se svou přítelkyní na sociálních sítích pod velkým tlakem. Pár si proto rozhodl dát nyní pauzu a Datel nejspíš doufal, že tím bude mít i na chvíli klid. Jenže v době, kdy Marek vydal video o svém aktuálním vztahu, začal Adam Kajumi na svém livestreamu do celé kauzy rýpat. A tím Datla vytočil doběla.

Mezi obyvateli vily následovala výměna názorů na sociálních sítích, která vyvrcholila Datlovým opravdu naštvaným videem, na němž nenechal na Adamovi nit suchou. Youtuber byl z jednání svého spolubydlícího z vily, mírně řečeno, rozladěn a neskrýval své zklamání. Zároveň prohlásil, že nechce, aby se s ním slavný tiktoker v reality show LIKE HOUSE nadále bavil a chce, aby jejich vzájemná komunikace během pořadu byla na nule.

Své stanovisko pak Datel Kajumimu řekl kromě videa také dnes ráno při příjezdu do vily, kdy si hoši celou situaci vyříkali z očí do očí. Takže i když v dnešní a pár dalších epizodách bude vztah obou influencerů ještě relativně pohodový (díly pořadu jsou o pár dnů předtoyčený), za chvíli už i televizní diváci pocítí mezi nimi velkou změnu a mrazivou atmosféru. Tak uvidíme, zda tímto Datlovým nekompromisním vyjádřením jejich konflikt skončí.

Dívejte se na reality show LIKE HOUSE každý všední den v 17:15 na Primě! Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.


Přečtěte si také