VIDEO: Datel a Bára z LIKE HOUSE řekli pravdu o svém vztahu! Opravdu jsou jen kamarádi?

Známý youtuber Marek Valášek a krásná influencerka Barbora Stříteská si ve vile dost rozumí. Bude z toho i něco víc?

Už od prvních dílů reality show LIKE HOUSE někteří diváci a bulvární média spekulují, že mezi youtuberem Datlem aka Markem Valáškem a influencerkou Barborou Stříteskou to ve vile jiskří a mnozí šíří i drby o jejich údajném románku. Tyhle totální fámy ale zadaný Datel na Instagramu vyvrací a logicky zuří nad lidmi, kteří podobné věci šíří. A nyní se Datel s Bárou o svém vztahu vyjádřili i v samotné reality show.

Tahle dvojka si prostě a jednoduše v kamarádské rovině naprosto sedla a hodně si rozumí. Jenže u kamarádství to opravdu i končí. „Nemyslím si, že ke mně Datel chová nějaké větší sympatie. Prostě jsme si jen sedli. Vím, že má přítelkyni a respektuji to. Nechci jim do jejich vztahu nějak zasahovat, to nedělám. Kdybych ale byla jeho holka a on byl někde tři měsíce, tak bych určitě žárlila,“ prozradila Barča.

Podobně to vidí i Datel: „Určitě jsme jen kamarádi. Bavil jsem se o tom se svou přítelkyní Niki, že se takový věci stát můžou. A když je to jen v rámci přátelství, tak si myslím, že to pochopí.“ Tady mají zřejmě oba jasno a žádná dramata zkrátka nehrozí.

Dívejte se na reality show LIKE HOUSE každý všední den v 17:15 na Primě! Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.