Virály

31. března 2021 12:10

redakce Prima Lajk

GALERIE: Sexy influencerka Bára Stříteská míří do pořadu LIKE HOUSE! Podívejte se na její nejžhavější fotky

Influencerka Bára Stříteská míří do pořadu LIKE HOUSE.

Už brzy odstartuje na obrazovkách televize Prima pořad, který nemá v našich končinách obdoby, šílená reality show LIKE HOUSE. V ní bude skupinka influencerů tři měsíce zavřena ve vile, kde bude pod drobnohledem diváků zažívat radosti i strasti a hlavně bojovat o výhru půl milionu korun!

Vedle známých českých jmen jako je tiktoker Adam Kajumi nebo youtuber Datel se ale diváci mohou těšit i na několik méně známých tváří. Jednou z nich bude taky sexy influencerka Barbora Stříteská, které všichni říkají Barča. 22letá kráska má na TikToku už takřka deset tisíc sledujících a na Instagramu brzy dosáhne stejných čísel. A proč že se vlastně rozhodla jít do nového pořadu?

„Je to určitě velikánská zkušenost pro mě a pro všechny, kteří tu jsou se mnou. Mě to strašně nabudilo a rozhodnutá jsem byla téměř okamžitě,“ odpovídá na otázku mladá influencerka. Ta se přitom chlubí čtyřmi tetováními, to poslední je ale na zadku, a my se můžeme začít pomalu dohadovat, jak dlouho potrvá, než ho divákům ukáže. Báru podle všeho vystihují slova jako přátelská, praštěná a hodná. Snad ne moc hodná.

Reality show LIKE HOUSE startuje již 19. dubna v 17:15 na Primě!


Přečtěte si také