GALERIE: Sexy influencerka Bára Stříteská míří do pořadu LIKE HOUSE! Podívejte se na její nejžhavější fotky

rd. Publikováno: 31.03.2021
Influencerka Bára Stříteská míří do pořadu LIKE HOUSE.

reklama

Už brzy odstartuje na obrazovkách televize Prima pořad, který nemá v našich končinách obdoby, šílená reality show LIKE HOUSE. V ní bude skupinka influencerů tři měsíce zavřena ve vile, kde bude pod drobnohledem diváků zažívat radosti i strasti a hlavně bojovat o výhru půl milionu korun!

Vedle známých českých jmen jako je tiktoker Adam Kajumi nebo youtuber Datel se ale diváci mohou těšit i na několik méně známých tváří. Jednou z nich bude taky sexy influencerka Barbora Stříteská, které všichni říkají Barča. 22letá kráska má na TikToku už takřka deset tisíc sledujících a na Instagramu brzy dosáhne stejných čísel. A proč že se vlastně rozhodla jít do nového pořadu?

„Je to určitě velikánská zkušenost pro mě a pro všechny, kteří tu jsou se mnou. Mě to strašně nabudilo a rozhodnutá jsem byla téměř okamžitě,“ odpovídá na otázku mladá influencerka. Ta se přitom chlubí čtyřmi tetováními, to poslední je ale na zadku, a my se můžeme začít pomalu dohadovat, jak dlouho potrvá, než ho divákům ukáže. Báru podle všeho vystihují slova jako přátelská, praštěná a hodná. Snad ne moc hodná.

Reality show LIKE HOUSE startuje již 19. dubna v 17:15 na Primě!

Pořad LIKE HOUSE.
Autor: archiv FTV Prima Pořad LIKE HOUSE.

Mladá influencerka Lada Horová.

GALERIE: Kráska Lada Horová se chystá dobýt LIKE HOUSE! Podívejte se na její nejžhavější fotky

Youtuber Datel.

VIDEO: Datel prozradil, proč míří do reality show LIKE HOUSE! Co řekl na drsné hejty Anny Šulc?

reklama