GALERIE: Kráska Lada Horová se chystá dobýt LIKE HOUSE! Podívejte se na její nejžhavější fotky

MilanR. Publikováno: 30.03.2021
18letá inlfuencerka se rozhodně nebojí ukazovat svou sexy postavu.
Mladá influencerka Lada Horová.
Laduška
Lada Horová aka Laduška je populární českou tiktokerkou a influencerkou, která se proslavíla... Přečíst celé

reklama

Už brzy odstartuje na obrazovkách televize Prima pořad, který nemá v našich končinách obdoby, šílená reality show LIKE HOUSE. V ní bude skupinka influencerů tři měsíce zavřena ve vile, kde bude pod drobnohledem diváků zažívat radosti i strasti, a hlavně bojovat o výhru půl milionu korun! Kromě známých jmen v čele s tiktokerem Adamem Kajumim a youtuberem Datlem se pak můžete těšit i na několik méně provařených, ale i přesto rozhodně zajímavých, tváří, které se vyplatí sledovat. A jednou z nich je i 18letá tiktokerka Lada Horová vystupující na sociálních sítích jako Laduška. Nikdo z jejího okolí jí však neřekne jinak než Láďa.

Mladá kráska pak bude nejspíš pořádnou divoškou. Nuda a komfortní zóna jí totiž podle jejích slov nic neříkají, naopak miluje spontánnost a je pro každou legraci. „Takže když mi teď řeknete, ať jsi jdu skočit bungee jumping, tak půjdu. Jsem takový spontánní magor,“ tvrdí o sobě mladá tiktokerka. Ve své tvorbě se snaží být originální, jít svojí cestou. Asi i proto její popularita na TikToku roste.

Ve volném čase se pak věnuje malinko netradiční vášni, motocrossu. A jak je vidět na jejím Instagramu, tak se (jako každá správná influencerka) ráda fotí. Svou sexy postavu dává na sociálních sítích ráda na odiv a nutno říct, že zcela zaslouženě. Lada Horová patří rozhodně mezi nejpůvabnější mladé influencerky, u níž bude mít mužské publikum na co koukat.

Reality show LIKE HOUSE startuje již 19. dubna v 17:15 na Primě!

Účastníci LIKE HOUSE 3!

Reality show LIKE HOUSE 3

Tiktoker a youtuber Adam Kajumi.

VIDEO: Nejšílenější songy Adama Kajumiho! S čím chtěl slavný tiktoker dobýt internet?

reklama