Virály

30. března 2021 14:37

redakce Prima Lajk

GALERIE: Kráska Lada Horová se chystá dobýt LIKE HOUSE! Podívejte se na její nejžhavější fotky

18letá inlfuencerka se rozhodně nebojí ukazovat svou sexy postavu.

Už brzy odstartuje na obrazovkách televize Prima pořad, který nemá v našich končinách obdoby, šílená reality show LIKE HOUSE. V ní bude skupinka influencerů tři měsíce zavřena ve vile, kde bude pod drobnohledem diváků zažívat radosti i strasti, a hlavně bojovat o výhru půl milionu korun! Kromě známých jmen v čele s tiktokerem Adamem Kajumim a youtuberem Datlem se pak můžete těšit i na několik méně provařených, ale i přesto rozhodně zajímavých, tváří, které se vyplatí sledovat. A jednou z nich je i 18letá tiktokerka Lada Horová vystupující na sociálních sítích jako Laduška. Nikdo z jejího okolí jí však neřekne jinak než Láďa.

Mladá kráska pak bude nejspíš pořádnou divoškou. Nuda a komfortní zóna jí totiž podle jejích slov nic neříkají, naopak miluje spontánnost a je pro každou legraci. „Takže když mi teď řeknete, ať jsi jdu skočit bungee jumping, tak půjdu. Jsem takový spontánní magor,“ tvrdí o sobě mladá tiktokerka. Ve své tvorbě se snaží být originální, jít svojí cestou. Asi i proto její popularita na TikToku roste.

Ve volném čase se pak věnuje malinko netradiční vášni, motocrossu. A jak je vidět na jejím Instagramu, tak se (jako každá správná influencerka) ráda fotí. Svou sexy postavu dává na sociálních sítích ráda na odiv a nutno říct, že zcela zaslouženě. Lada Horová patří rozhodně mezi nejpůvabnější mladé influencerky, u níž bude mít mužské publikum na co koukat.

Reality show LIKE HOUSE startuje již 19. dubna v 17:15 na Primě!


Přečtěte si také