Youtubeři

29. března 2021 14:21

redakce Prima Lajk

VIDEO: Nejšílenější songy Adama Kajumiho! S čím chtěl slavný tiktoker dobýt internet?

Připomeňte si ty nejslavnější internetové hity kontroverzního influencera.

Už brzy budete moci na obrazovkách televize Prima sledovat novou reality show LIKE HOUSE, v níž bude osm influencerů a idolů mladých zavřeno na tři měsíce do vily, kde budou bojovat o sympatie diváků a výhru půl milionu korun. Jednou z nejznámějších internetových tváří, jež se do vily už za několik dní nastěhuje, je jeden z nejslavnějších a nejsledovanějších českých tiktokerů Adam Kajumi. Na TikToku má přes 670 tisíc sledujících, kterých má pak na všech sociálních sítí celkem přes milion. A to už je na tuzemské poměry slušná fanouškovská základna.

Kajumi, který se snaží podle svých slov žít naplno, je ovšem na internetu také dosti kontroverzní postavou, točila se kolem něho v minulosti řada kauz a bývá také velmi častým terčem hejtrů, jichž nemá (asi jako každý druhý influencer) zrovna málo. Velkou pozornost pak na internetové scéně vzbuzují také jeho vlastní songy, jimiž chce Adam Kajumi dokázat, že neumí jen otvírat pusu na písničky na TikToku, ale dokáže i opravdu zpívat. Jenže jeho snaha zatím dopadá velmi kontroverzně.

Jeho vlastní songy jsou ve většině případů virálními hity, které mají dohromady miliony zhlédnutí, a mezi svými fanoušky (tedy spíše fanynkami) s nimi slaví úspěch. Zároveň ale přitahují obrovskou vlnu hejtů, mnoho lidí je považuje za šílené a nebojí se jim velmi hlasitě vysmívat. Na druhou stranu si známý tiktoker z jejich výsměchů asi nic nedělá a stále nejspíš doufá, že si splní svůj pěvecký sen. A jedna z jeho posledních písní s názvem Limity už dokázala umlčet i část jeho kritiků, kteří se shodli, že se v ní tiktoker a youtuber možná konečně vydává tou správnou cestou. My si ovšem nyní připomeneme hlavně trojici jeho songů, které vyvolávaly největší vášně.

Všechno je ALRIGHT

Už svou prvotinou Všechno je ALRIGHT chtěl Kajumi vytvořit píseň, která zasáhne celý internet. A to se mu vlastně povedlo, i když možná trochu jinak, než sám čekal. Písnička má sice přes parádní dva miliony zhlédnutí, s počtem 180 tisíc dislajků ovšem patří zároveň také mezi nejhejtovanější na tuzemské scéně. Fanoušci se sice snažili Adama podpořit, kritická lavina, jež se v mnoha ohlasech neštítila ani ostrých vulgarismů, ovšem byla mnohem silnější. Dodnes je písnička mnohými považována za totální cringe. Na druhou stranu, jedná se o prvotinu, z níž se tiktoker přece jen trochu poučil.

Emoji

Ani jeho druhá, tentokrát trochu zamilovanější píseň se u kritiků s příliš velkým pochopením nesetkala. Byl kritizován hlavně text a přílišné užívání auto-tune. Jeho tiktokerská fanouškovská základna však byla celkem uspokojena a svého idola opět srdnatě bránila. Mimochodem, ve videoklipu se kromě Kajumiho objevuje další účastnice pořadu LIKE HOUSE, známá tiktokerka Maru Rosecká.

Pořád dokola

Na romantickou vlnu se Adam Kajumi snaží naladit i ve svém aktuálním songu, který vypustil na svět před několika týdny. I když si s Limity napravil u některých lidí reputaci, Pořád dokola u hejtrů zase přece jen malinko narazilo. Na jakou stranu se u této písně řadíte vy?

Reality show LIKE HOUSE startuje již 19. dubna v 17:15 na Primě!


Přečtěte si také