Youtubeři

18. března 2021 15:55

redakce Prima Lajk

VIDEO: Datel prozradil, proč míří do reality show LIKE HOUSE! Co řekl na drsné hejty Anny Šulc?

Známý youtuber se rozpovídal o své účasti v nové šílené reality show. Proč se nechá zavřít na tři měsíce?

Už několik dní hýbe influencerskou scénou oznámení o novém pořadu, který nemá na televizních obrazovkách obdoby, reality show LIKE HOUSE. V pořadu bude osm rozdílných tiktokerů či youtuberů zavřeno na tři měsíce do vily, v níž budou diváci po celou dobu sledovat každodenní život soutěžících, jejich vztahy, radosti, strasti i to, jak se poperou s různými výzvami.

Diváci pak v hlasování přes aplikaci zvolí největšího sympaťáka a celkového vítěze, který si domů odnese půl milionu korun. Mezi soutěžícími je pak také kontroverzní youtuber Datel, který si svými pranky a vystupováním získal nejen hodně fanoušků, ale také hejtrů. Právě on nyní ve svém videu shrnul, proč se do soutěže, která má být zároveň sondou do světa mladých lidí, přihlásil. A navrch se vyjádřil taky k jednomu nečekanému hejtu.

Datlův důvod

Marek Valášek aka Datel je z účasti v LIKE HOUSE samozřejmě nadšen a nemůže se této nové super zkušenosti dočkat. I když by mu pak jistě udělala výhra půl milionu radost, jeho hlavní motivací bylo něco jiného. Chce totiž zlepšit povědomí o youtuberech, tiktokerech a influencerech celkově, protože na ně velká část veřejnosti stále kouká skrz prsty. V LIKE HOUSE chce proto ukázat, že jsou to zkrátka normální lidi jako každý jiný a rozhodně se nejedná o arogantní ho*ada. Zároveň pak reagoval na určitou kritiku a dal najevo, že rozhodně nesouhlasí s názory a jednáním všech účastníků. Jenže jeho logické a jasné vysvětlení vyvolalo reakci, jakou asi nečekal.

Útok Anny Šulc

Mezi hejtry se totiž objevila také jedna z nejpopulárnějších českých youtuberek Anna Šulc, která nenechala na Datlovi nit suchou a stále mu nemůže zapomenout reakční video, jež nedávno natočil k její kontroverzní očkovací kampani. „Máš pravdu, arogantní ho*ado je typ člověka, který točí reakční videa plné nenávisti a nepravdivých informací o lidech, co se snažili v téhle situaci alespoň něčím pomoct. Věřím, že tedy lidem ukážeš, jaký doopravdy jsi a že i do této kategorie arogantních ho*ad sám spadáš také,“ napsala překvapivě nekompromisní youtuberka na Instagram pořadu LIKE HOUSE.

Tato reakce Datla solidně vyvedla z míry a vlastně ani nechápe, proč je Anna ve zprávě tak útočná. Na Instagramu i ve videu se proto snažil celou situaci uvést na pravou míru. Podle něj na ni v minulosti rozhodně nijak negativně neútočil, naopak ve zmiňovaném videu jí spíše radí a dodává, že do kampaně určitě nešla se špatným úmyslem. A jak se z následující reakce zdá, nakonec se mu povedlo menší hádku s youtuberkou uklidnit. Celé jeho vyjádření k nové reality show LIKE HOUSE i reakci na nečekaný hejt si můžete poslechnout (jak jinak) níže.

Reality show LIKE HOUSE startuje již 19. dubna v 17:15 na Primě!


Přečtěte si také