Youtubeři

16. března 2021 16:44

redakce Prima Lajk

LIKE HOUSE: Youtubeři Datel a Adam Kajumi hvězdami nové reality show! Jaké šílenosti od nich můžeme čekat?

Oblíbení youtubeři, tiktokeři a internetoví tvůrci budou po dobu tří měsíců zavřeni ve vile. Co všechno přinese nový pořad LIKE HOUSE?

Marek Valášek alias Datel a Adam Kajumi patří mezi populární a taky trochu kontroverzní internetové hvězdičky. Ten první na sebe už léta poutá pozornost např. díky šíleným prankům, druhý jmenovaný je zase jedním z nejúspěšnějších českých tiktokerů, jenž má za sebou také řadu internetových kauz. Nyní je ovšem všichni jejich fanoušci i hejtři uvidí nejspíš ve zcela jiném světle. Objeví se totiž v nové reality show LIKE HOUSE, což bude pořad, který nemá na tuzemské scéně obdoby!

Soutěž o půl milionu korun

Hvězdami pořadu budou mladí influenceři ze světa youtuberů či tiktokerů, kteří budou po dobu tří měsíců bydlet ve vile nedaleko Berouna. Diváci budou po celou dobu sledovat každodenní život soutěžících, jejich vztahy, radosti, strasti i to, jak se poperou s různými výzvami a soutěžemi. Influencer, který dostane od diváků nejvyšší počet hlasů prostřednictvím mobilní aplikace, se stane vítězem reality show a získá výhru ve výši půl milionu korun. A aby měli soutěžící čas od času i nějaké to zpestření, mohou se ve vile těšit i na několik speciálních hostů.

Do odpoledního slotu přidáváme unikátní reality show LIKE HOUSE, která představí osm různorodých influencerů, známých především z raketově rostoucí sociální sítě TikTok. Ač se může zdát, že je to pořad pro mladší publikum, věříme, že tato reality show bude i pro rodiče zajímavou sondou do současného světa mladých lidí, kde sociální sítě hrají prim,“ říká Roman Mrázek, programový ředitel skupiny Prima.

Kdo dorazí?

Nejspíš nás tedy čeká pořádně divoká jízda, v níž se nebudou známé internetové hvězdičky asi držet zpátky. Protože jak moc dobře víme, zrovna Datel a Adam Kajumi se legrace či kontroverze opravdu nebojí. Nebudou ale samozřejmě ve vile sami, celkově se totiž budeme moci těšit na 8 účastníků. Těmi dalšími bude Datlův nejlepší kamarád Jan Svěcený alias Jenis, jedna z nejpopulárnějších českých tiktokerek Maru Rosecká a další známí tiktokeři Lada Horová, Tomáš Běhounek, Barbora Chvojková a Barbora Stříteská. Máme se nejspíš opravdu na co těšit!

Reality show LIKE HOUSE startuje již 19. dubna v 17:15 na Primě!


Přečtěte si také