Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Drsná hádka v LIKE HOUSE?! Datel shodil Adama Kajumiho do bazénu. Jaká byla jeho reakce?

MilanR. Publikováno: 22.04.2021
Atmosféra mezi známými influencery nám začíná poněkud houstnout. Jak bude Kajumi reagovat na Datlův podraz?
Youtuber Datel.
Datel
Marek Valášek alias Datel je známý a kontroverzní youtuber proslulý především svými šílenými... Přečíst celé

reklama

Reality show LIKE HOUSE je v plném proudu a vypadá to, že už se nám tu možná začíná schylovat k prvnímu velkému konfliktu a poněkud houstnoucí atmosféře. A to mezi dvojicí, u níž se to vlastně i dalo docela čekat. Youtuber Marek Valášek alias Datel a tiktoker Adam Kajumi jsou totiž bezpochyby těmi nejznámějšími tvářemi ve vile a ani jeden z nich si nenechá nic líbit.

Oba přiznávají, že k sobě sympatie zrovna necítí, a již dříve mezi nimi proběhla na sociálních médích výměna názorů, když se např. Datel hlasitě navážel do Kajumiho kvůli některým jeho kauzám. A zdá se, že právě Marek Valášek se rozhodl toto jejich napětí ještě trochu více posílit. Při zprvu neškodném focení u bazénu na Instagram proto přišel youtuber s menší zradou a Adama do vody prostě pustil.

A zatímco Datel se hlasitě smál, tiktoker byl zprvu evidentně dost naštván a hned po svém „sokovi“ vystartoval. Ostatně, Kajumi měl na sobě zrovna drahé oblečení, a tak se menšímu vytočení nelze divit. Na jeho stranu se postavil i Datlův dlouholetý kamarád Jenis. Nakonec se však Adam Kajumi přece jen uklidnil a celé situaci se zasmál. Jenže ani tak úplně nadšený logicky nebyl. „Říkal jsem si, že s Datlem zkusíme test důvěry a takhle to dopadlo. Pro náš vztah to není úplně ideální,“ řekl na kameru rozladěně Adam. Je jen otázkou času, kdy to Adam Datlovi vrátí.

Na nový díl reality show LIKE HOUSE se nezapomeňte dívat v 17:15 na Primě. Minulé díly pak můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Datel a LIKE HOUSE. 1

VIDEO: Youtuber Datel ukazuje celý dům LIKE HOUSE! Co ho ve vile nadchlo nejvíc?

Tiktoker a youtuber Adam Kajumi.

VIDEO: Divoká první noc v LIKE HOUSE?! S kým skončil v posteli Adam Kajumi?

reklama