VIDEO: Divoká první noc v LIKE HOUSE?! S kým skončil v posteli Adam Kajumi?

První noc nešla v nové reality show úplně podle plánu. Jaké skupinky se nakonec v LIKE HOUSE vytvořily?

Reality show LIKE HOUSE se nám na televizi Prima rozjela na plné obrátky a už dnes vás čeká další díl. V něm se nedočkáme pouze druhého dne známých influencerů ve vile, ale dojde také na záznam jejich první společné noci. A ta nakonec dopadla úplně jinak, než bylo v plánu.

Soutěžící totiž měli k dispozici pouze jednu postel, a tak se dopředu domluvili na spacím pořádku, kdy měl kontroverzní tiktoker Adam Kajumi spát v manželské posteli se všemi dívkami a ostatní borci si měli lehnout v další místnosti. Jenže nakonec dopadlo vše trochu jinak. Youtubeři Datel s Jenisem se nakonec prospali s Bárou Stříteskou a Tomáš byl v pokoji s Maru Roseckou.

Vím, že Tomi a Maruška už se k sobě mají dlouho. U Tomiho vím, že je teď v nějakým rozpoložení vztahovým s jiným člověk, tak nevím, jestli by ohrozil svůj vztah kvůli Marušce, ale dřív spolu trávili hodně času a měli spolu intimnější vztah,“ prozradil Adam. A s kým tedy spal v posteli nakonec on? Se svou dlouholetou kamarádkou Ladou Horovou, s níž už toho v životě prožil nejspíš dost. Proběhlo ale v noci snad mezi někým i něco víc?

To se dozvíte v novém díle pořadu LIKE HOUSE v 17:15 na Primě!


Přečtěte si také