Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Záběry z bezpečnostní kamery v LIKE HOUSE odhalily Datla s Barčou! Co opravdu dělali v kuchyni?

MilanR. Publikováno: 04.05.2021
Atmosféra ve vile stále houstne! Co ostatním prozradily dosud utajené záběry?
Youtuber Datel.
Datel
Marek Valášek alias Datel je známý a kontroverzní youtuber proslulý především svými šílenými... Přečíst celé

reklama

Tento týden je reality show LIKE HOUSE ve znamení obrovského napětí mezi influencery, zejména mezi Datlem a Adamem Kajumi. Youtuberovi Markovi Valáškovi se totiž nelíbilo, že Adam mluvil na svém live streamu o jeho údajném románku s Barčou Stříteskou. To Datla totálně namíchlo, protože podobné spekulace odmítá a Adama při pondělním návratu do vily brutálně seřval. Atmosféra mezi soutěžícími je od té doby na bodě mrazu a nikomu zde není moc do zpěvu.

Celou situaci chce proto rozseknout virtuální moderátorka Lucia. „Parto, musím s vámi o něčem mluvit. Cítím to napětí mezi vámi a musíme si něco ujasnit. Rozhodla jsem se vám něco ukázat. Předtím vás poprosím, dejte mobily na stůl. To, co teď uvidíte, zůstane ve vile.“ Na televizi se objeví video z bezpečnostní kamery se záběry Datla a Barčy ve velmi intimním kontaktu. Datel, který se následně přiznal k líbání s Bárou ve svém youtuberském videu (díly jsou o týden předtočené), ovšem toto odhalení nenesl vůbec lehce a mezi účastníky došlo k další velké hádce.

Nám se tady pořád někdo se*e do soukromí. Je to naše soukromá věc. Co na tom nejste schopni pochopit. Já k tomu nemám víc co dodat, nikomu tím tady z účastníků neubližujeme. Kdyby se nám do toho nikdo ne*ral, tak se tady nic takovýho neděje,“ rozčílil se přede všemi Datel. „Místo aby si přiznal pravdu a nalil si čistýho vína, tak do mě jedeš. Ty víš, že máš máslo na hlavě,“ kontroval Adam. Do hádky se zapojila i Laduška. „Tady jsi v reality show. Tady není soukromýho nic. Když nechcete, aby to lidi věděli, tak to nedělejte.“ Jaký názor máte po nových záběrech na kauzu vy?

Nový díl reality show LIKE HOUSE můžete sledovat od 17:15 na Primě. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Hádka mezi Datlem a Kajumim! 1

VIDEO: Drsná hádka mezi Datlem a Kajumim v LIKE HOUSE! Youtuber Adama seřval a nazval ho nulou!

Mystery box v LIKE HOUSE 1

VIDEO: Drsná challenge v LIKE HOUSE! Opravdu si někdo z tajemné krabice vytáhne anální kolík?

reklama