Mystery box v LIKE HOUSE 1
Autor: archiv FTV Prima Mystery box v LIKE HOUSE 1

VIDEO: Drsná challenge v LIKE HOUSE! Opravdu si někdo z tajemné krabice vytáhne anální kolík?

MilanR. Publikováno: 01.05.2021
Co všechno najdou influenceři z populární reality show v mystery boxech.

reklama

V on-line archivu reality show LIKE HOUSE si můžou diváci užít řadu exkluzivních a dosud neviděných záběrů či scén, na něž se sice v televizi nedostalo, ale rozhodně se nevyplatí je minout. To se dá rozhodně říct o parádní výzvě z minulého desátého dílu, v němž na influencery čekal starý dobrý mystery box.

Principem hry je, že každý soutěžící musí se zavázanými očima sáhnout do krabice, v níž se skrývá tajemná věc. Influenceři pak nejenže musí poznat, na co ve skutečnosti sahají, ale také se postavit svému strachu. A zatímco někdo si sáhne pouze čokoládu či kuře, chudák Maru Rosecká najde v krabici rovnou červy. Takový Tomi je pak ze svého objektu tak zmatený, že si chvíli myslí, že drží v ruce anální kolík! Co všechno internetové hvězdičky v mystery boxech najdou, se dozvíte v následujícím nesestříhaném videu.

Dívejte se na reality show LIKE HOUSE každý všední den v 17:15 na Primě! Na další bonusová a dosud nezveřejněná videa pak můžete mrknout v našem ARCHIVU.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Like House (10): Mystery box

reklama