VIDEO: Drsná hádka mezi Datlem a Kajumim v LIKE HOUSE! Youtuber Adama seřval a nazval ho nulou!

LIKE HOUSE (11) - Střet Adama s Datlem

Dlouho očekávaný střet dvou internetových hvězd v pořadu LIKE HOUSE je konečně tady! Co všechno Marek Valášek slavnému tiktokerovi řekne?

V dnešní epizodě populární reality show LIKE HOUSE dojde k dlouho očekávanému střetu Adama Kajumi a youtubera Marka Valáška aka Datla! Adam totiž během prvního víkendu, kdy influenceři z vily odjíždějí, ve svém live streamu prohlásil, že byl u toho, když mělo dojít k intimnímu kontaktu Datla a Báry Stříteské. Tím podpořil mnohé bulvární drby, které Datel hlasitě vyvrací, a kvůli nimž dokonce ukončil vztah se svou přítelkyní.

Já tam u toho byl, takže… Datel se hrozně vzteká, ale kdyby ty věci nedělal, tak to nikdo nepíše. Lék na to, aby to nepsali, je to nedělat,“ řekl Adam Kajumi. Impulzivního Datla výstup Adama naštval a natočil několik reakčních videí. Když se pak všichni v pondělí ráno sešli ve vile, nastoupil Datel na Adama a došlo k velké hádce. „Přijde ti normální takhle lhát na internetu? Jseš na sebe pyšnej? Nenávidí tě celej národ. Jseš spokojenej? Jseš úplná nula, ulhaná nula, krysa ulhaná. Zklamal jsi mě na plný čáře,“ křičel Datel na Adama. „Datle, v těch dílech to bude. Nedělej si to horší,“ reagoval Adam.

Marek Valášek se pak sice za tuto svou reakci (díly jsou o týden předtočené) o pár dnů později na YouTube omluvil a přiznal, že si s Barčou dal v rámci jedné večerní hry pusu. Jakýkoliv vztah či sex rezolutně odmítá a stále si stojí za tím, že Adam rozhodně neměl právo mluvit o jeho soukromém životě.

Vyhrocenou situaci svým komentářem trefně shrnul Tomi. „U tebe, Adame, byla blbost, žes to v tom live streamu řekl. Byla to chyba. Tím, že to Datel řeší a zveličuje, tak se o to lidi budou ještě víc zajímat a bude se do toho zamotávat. Kdyby to nechal bejt, tak se nic neděje," popsal Tomáš trefně. Na čí straně v této kauze jste vy?

Nový díl reality show LIKE HOUSE můžete sledovat od 17:15 na Primě. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.