VIDEO: Datlův drsný prank na Adama Kajumiho! Co mu v LIKE HOUSE provedl s autem?

LIKE HOUSE (9): Prank na Adama

Samozvaný youtuberský král pranků Datel si rozhodl vystřelit ze svého spolubydlícího z reality show. Sáhl mu přitom na to nejcennější.

Youtuber Marek Valášek alias Datel je na internetu proslulý svými často dost ošklivými a zákeřnými pranky. Bylo proto jen otázkou času, než si i v reality show LIKE HOUSE vybere svou první oběť. A asi nikoho nepřekvapí, že si vybral tiktokera Adama Kajumiho, jemuž rozhodl sáhnout na jednu z jeho nejmilovanějších věcí, jeho auto.

Všiml jsem si, kde má Adam položený klíčky, a tak jsem si řekl, že by bylo fajn to auto přeparkovat a říct mu, že ho někdo ukradl,“ popsal vtípek Datel. Když se to Adam dozvěděl, byl v šoku. „Jak jako že zmizelo auto? To parkoviště není hlídaný? Já mám svoje auto rád… To zas bude nějaká datlovina, nějaká blbost,“ rozčiloval se Adam, který se rozhodl zavolat polici. A jak se dalo očekávat, moc ho Datlův prank nepobavil.

Jak celý vtípek dopadl, uvidíte v reality show LIKE HOUSE dnes v 17:15 na Primě. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.