Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Datlův drsný prank na Adama Kajumiho! Co mu v LIKE HOUSE provedl s autem?

MilanR. Publikováno: 29.04.2021
Samozvaný youtuberský král pranků Datel si rozhodl vystřelit ze svého spolubydlícího z reality show. Sáhl mu přitom na to nejcennější.
Youtuber Datel.
Datel
Marek Valášek alias Datel je známý a kontroverzní youtuber proslulý především svými šílenými... Přečíst celé

reklama

Youtuber Marek Valášek alias Datel je na internetu proslulý svými často dost ošklivými a zákeřnými pranky. Bylo proto jen otázkou času, než si i v reality show LIKE HOUSE vybere svou první oběť. A asi nikoho nepřekvapí, že si vybral tiktokera Adama Kajumiho, jemuž rozhodl sáhnout na jednu z jeho nejmilovanějších věcí, jeho auto.

Všiml jsem si, kde má Adam položený klíčky, a tak jsem si řekl, že by bylo fajn to auto přeparkovat a říct mu, že ho někdo ukradl,“ popsal vtípek Datel. Když se to Adam dozvěděl, byl v šoku. „Jak jako že zmizelo auto? To parkoviště není hlídaný? Já mám svoje auto rád… To zas bude nějaká datlovina, nějaká blbost,“ rozčiloval se Adam, který se rozhodl zavolat polici. A jak se dalo očekávat, moc ho Datlův prank nepobavil.

Jak celý vtípek dopadl, uvidíte v reality show LIKE HOUSE dnes v 17:15 na Primě. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Jan Bendig v LIKE HOUSE.

VIDEO: Známý zpěvák navštívil LIKE HOUSE! Co poradil influencerům ohledně hejtrů?

Datel shazuje Kajumiho do bazénu.

VIDEO: Drsná hádka v LIKE HOUSE?! Datel shodil Adama Kajumiho do bazénu. Jaká byla jeho reakce?

reklama