Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Známý zpěvák navštívil LIKE HOUSE! Co poradil influencerům ohledně hejtrů?

MilanR. Publikováno: 28.04.2021
Dnes zavítá do reality show LIKE HOUSE hodně známá tvář.

reklama

Jak už nejspíš všichni víte, v reality show LIKE HOUSE influenceři neplní jen šílené challenge, ale mohou se zde těšit také na řadu speciálních hostů. A tentokrát k nim dorazila opravdová hvězda mladých, populární zpěvák Jan Bendig se svým přítelem Lukášem Rejmonem. Z hvězdného hosta měla samozřejmě radost celá vila v čele s youtuberem Markem Valáškem, který Honzu Bendiga osobně zná.

Právě Datel se mu pak svěřil, že ho trochu trápí aktuální bulvární drby. Honza Bendig proto prozradil svůj recept, jak se s bulváry a internetovými hejtry vypořádat. „Kdykoli vyjde na svět něco nového, každý to bude kritizovat, ale přitom u té televize bude sedět a sledovat to. Já jsem taky vyšel z jedné soutěže a taky jsem měl milion hejtů, ale nemohl jsem je číst, jinak bych byl úplně v háji,“ radil a vysvětloval ve vile soutěžícím Honza Bendig, který je také velmi aktivní na sociálních sítích. Influenceři pak pro něj připravili překvapení, když ve skupinkách nacvičili hudební vystoupení. Jak se soutěžícím pěvecká čísla povedla a co na ně řekl Honza, se dozvíte v dnešní epizodě.

Dívejte se na reality show LIKE HOUSE každý všední den v 17:15 na Primě! Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Datel se omlouvá Kajumimu. 1

VIDEO: Youtuber Datel se v LIKE HOUSE omluvil Kajumimu! Co už bylo podle něj přes čáru?

Adam a Lada s Maru.

VIDEO: Jaký je vztah Adama Kajumiho se sexy tiktokerkami Maru a Ladou? Vážně jsou jen dobrými kamarády?

reklama