VIDEO: Jaký je vztah Adama Kajumiho se sexy tiktokerkami Maru a Ladou? Vážně jsou jen dobrými kamarády?

LIKE HOUSE (7) - Jak to má Adam s Maru a Ladou

Slavný tiktoker má ke svým dvou kámoškám opravdu velmi blízko. Nechce ale některá z nich i něco víc?

Věrní fanoušci Adama Kajumiho moc dobře vědí, že s dalšími soutěžícími reality show LIKE HOUSE, tiktokerkami Maru Roseckou a Ladou Horovou, se hvězda sociálních sítí znala už dávno před příchodem do vily. Tahle trojka je totiž už delší dobu na sociálních sítích prakticky nerozlučná a tráví spolu opravdu hodně času. A jelikož se holky k Adamovi často dost mají, už dříve probíhaly mezi jejich fanoušky spekulace, zda tam nejsou z nějaké ze stran přece jen nějaké hlubší city než pouhé kamarádství. A s příchodem do pořadu možná tyto domněnky u diváků ještě více zesílily.

Jak to tedy mezi nimi opravdu je? Maru v dnešní díle pořadu LIKE HOUSE prozradí, že Adama bere opravdu jako velkého kamaráda a popíše jejich vztah jako mezi bratrem a sestrou. Naopak si myslí, že Lada bych chtěla s Adamem i něco víc a na ni coby svou kámošku trošku žárlí. To ovšem Lada následně popírá a tvrdí, že i ona bere Kajumiho pouze za kamaráda.

A co Adam? Ten dá v rámci pravidelného hlasování dislike právě Marušce. „Ty furt něco slibuješ a pak nic. Pořád říkáš, ať jdu k tobě na pokoj, že něco chceš a pak nic. Tak buď chceš a jdeš, nebo nechceš a nejdeš,“ stěžoval si přede všemi Adam, za kterého se postavil Tomy. „V tomhle má Adam pravdu. Desetkrát za tebou během večera přijde a řekne ti, že si dáme trojku. A když teda pak jdeš za ní na trojku a šáhneš na ni, tak uteče,“ dodá Tomáš s humorem. Opravdu jsou tedy Adam s Maru jen dobrými kamarády, co se rádi provokují? A jak vnímá známý tiktoker Ladušku?

Dívejte se na reality show LIKE HOUSE každý všední den v 17:15 na Primě! Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.