Youtubeři

30. března 2021 17:09

redakce Prima Lajk

VIDEO: 5 nejdrsnějších pranků Datla na kamaráda Jenise! Došlo na brutální únos i posprejované auto

Kontroverzní youtuber Datel je známý svými krutými pranky. Co všechno provedl svému nejlepšímu kamarádovi Jenisovi?

Známé youtubery Marka „Datla“ Valáška a Jan Svěceného alias Jenise budete moci už brzy sledovat na obrazovkách televize Prima v reality show LIKE HOUSE, v níž budou společně s dalšími influencery zavřeni ve vile a bojovat o výhru půl milionu korun. Datel s Jenisem se už ale samozřejmě znají déle, mnohem déle. Jsou to totiž nejlepší kamarádí, kteří se znají od první třídy, nedají bez sebe ani ránu a své velké pouto nedávno stvrdili společným tetováním. Jsou to zkrátka kamarádi, jak se patří, kteří si rozhodně nic nedarují.

Dvojice je totiž na internetu známá díky svým krutým prankům. A to zejména Datel, kteří se několikrát sám prohlásil za krále českých pranků. Jeho nejčastější obětí je pak právě Jenis, jemuž ve svých drsných vtípcích opravdu nic nedaruje. A zejména Datel se nebojí jít ve svých kouscích do totálních extrémů, na které asi Jenis jen tak nezapomene.

I když se samozřejmě na internetu najde spousta kritiků, kteří si myslí, že jsou Datlovy pranky nahrané, ale i tak dost přes čáru, známý youtuber rozhodně vždycky věděl, jak na sebe na YouTube upoutat pozornost a zároveň svému nejlepšímu kamarádovi znepříjemnit život. Co všechno tedy Jenisovi provedl?

Autonehoda

Fakt, že se Datel opravdu nebojí ničeho a dokáže svému Jenisovi připravit i pořádné trauma, dokazuje už prank s fingovanou bouračkou. Při jedné z cest se spícím Jenisem v autě tedy zastavil na kraji silnice a čekal, až naproti němu pojede kamion. V tom okamžiku Datel zakřičel, aby svého parťáka vzbudil a on získal dojem, že se s kamionem střetnou. A Jenis svého kamaráda za tento prank opravdu proklínal.

Posprejované auto

V dalším vtípku posprejoval Marek Jenisovi auto, které chtěl zrovna prodat. Jednalo se sice o smývatelné barvy, to ovšem naštvanost samozřejmě nijak nezmírnilo. Prank navíc nešel úplně podle plánu. Nejdříve na místě zasahovala policie a poté se naštvaný Jenis po Datlovi pořádně ohnal.

Auto plné balónků

I další, tentokrát o malinko vtipnější, žert se týkal Jenisova auta. Datel ho tentokrát naplnil nafukovacími balónky, obalil ho igelitem a do toho si youtuber pro kamaráda připravil ještě pár další vtípků. Jenže ani tentokrát neudělal Jenisovi dvakrát radost.

Brutální únos

Tento prank byl tak drsný a podle některých kritiků už tak přes čáru, že ho na Datlově kanálu ani jinde bohužel nenajdete. Youtuberovi fanoušci na něj ale asi vzpomínají dodnes. Zinscenoval vyhrocenou situaci, při níž Jenise s pistolí u hlavy unesli neznámí maskovaní muži. S kuklou na hlavě ho pak dovezli k vodě na nafukací člun, kde na něj společně s Datlem začali házet vajíčka. Mnoho hejtrů youtuberovi nadávalo, že únos už byl až příliš brutální a zkrátka to podle nich tehdy přehnal. A je fakt, že Jenis tento zážitek asi z hlavy jen tak nevymaže.

Přiznání k homosexualitě

A na závěr si dáme přece jen něco méně drsnějšího, i když pořád trochu šokujícího. Youtuber se zkrátka rozhodl svému kamarádovi nakukat, že je ve skutečnosti gay. Žádné velké odhalení jeho sexuální orientace se tedy nekoná. Datlův vtípek se navíc příliš nepovedl. Jenis se totiž celkem rychle všimne skryté kamery a ze svého kamaráda si udělá sám legraci. Nakonec to tedy je spíš Datel, na koho je udělán prank.

Reality show LIKE HOUSE startuje již 19. dubna v 17:15 na Primě!


Přečtěte si také