Virály

13. května 2021 15:34

redakce Prima Lajk

Tohle je oficiální merch reality show LIKE HOUSE! Kde si ho můžete pořídit?

Patříte mezi fanoušky oblíbeného pořadu plného influencerů? Nyní to můžete dát patřičně najevo.

Navštivte e-shop!

Už několik týdnů můžete na obrazovkách televize Prima sledovat jedinečnou reality show LIKE HOUSE, v níž skupina influencerů tráví pod drobnohledem kamer tři měsíce v jedné vile, prožívá všemožné radosti i strasti a zejména bojuje o divácké sympatie. Soutěžící, který vyhraje divácké hlasování, si totiž odnese výhru půl milionu korun.

Reality show se pak těší velké oblibě a zejména na sociálních sítích se o ní horlivě diskutuje. A jako každý úspěšný pořad, i LIKE HOUSE samozřejmě vyfasoval svůj oficiální merchandising, jehož prodej byl již spuštěn! Fandové pořadu si tak nyní mohou pořídit trička v pánském, dámském či dětském provedení od 490 korun. K dostání jsou pak také dámské či unisex mikiny za 990 Kč.

Na každém oblečení samozřejmě najdete známé logo pořadu. U dámských produktů se nachází na levé straně prsou, u pánských vzadu pod krkem (vyjma mikin, kde je všude na levé straně prsou). Pokud tedy chcete mít stylový merch s logem vašeho oblíbeného pořadu, neváhejte s objednáním ani minutu. Trika i mikiny můžete objednávat na e-shopu.

Reality show LIKE HOUSE můžete sledovat každý všední den od 17:15 na Primě. Minulé epizody můžete dohnat v našem ARCHIVU.


Přečtěte si také