Youtubeři

14. května 2021 15:18

redakce Prima Lajk

VIDEO: Brutální záběry z LIKE HOUSE! Tomi si nechal udělat od Jenise kérku na rty. Nelitoval toho?

Influenceři z LIKE HOUSE si vyzkoušeli, jak se dělá tetování. A Jenis si na to troufnul dokonce naostro! Co Tomimu vytetoval?

Tak takový závěr čekal v novém díle LIKE HOUSE asi málokdo! Páteční epizoda se totiž nesla v duchu tetování. Jako host přišla do vily legenda mezi tatéry Mazan, jehož můžete znát nejen z Instagramu. Pro známé influencery pak Mazan udělal takové menší školení, v němž si nanečisto vyzkoušeli, jak se taková kérka dělá. Na konci se jich pak legendární tatér zeptal, zda by si někdo troufnul na skutečnou kérku. A tiktoker Tomi k překvapení všech neváhal ani vteřinu.

Nevymyslel si navíc žádné jednoduché místo, ale rovnou na rty, na kterých chtěl mít zvěčněn nápis bitch! Ze začátku sice na podobnou kérku na tak ošemetném místě nikdo neměl moc odvahu. Youtuber Jenis, k němuž má Tomi ve vile hodně blízko a stali se velkými kamarády, se však nakonec hecnul. Vzal tedy jehlu, inkoust a tatérským stylem handpoke začal svého influencerského parťáka tetovat. Opravdu se mu to ale povedlo, nebo Tomi svého nápadu nakonec litoval? To se dozvíte v záběrech, které během vysílání dostaly nejednoho diváka.

Dívejte se na reality show LIKE HOUSE každý všední den v 17:15 na Primě! Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.


Přečtěte si také