LIKE HOUSE (17)
LIKE HOUSE (17)

VIDEO: Brutální záběry z LIKE HOUSE! Tomi si nechal udělat od Jenise kérku na rty. Nelitoval toho?

MilanR. Publikováno: 14.05.2021
Influenceři z LIKE HOUSE si vyzkoušeli, jak se dělá tetování. A Jenis si na to troufnul dokonce naostro! Co Tomimu vytetoval?
Datlův nejlepší kamarád Jenis.
Jenis
Jan Svěcený alias Jenis je český youtuber a nejlepší kamarád populárního Marka "Datla" Valáška... Přečíst celé

reklama

Tak takový závěr čekal v novém díle LIKE HOUSE asi málokdo! Páteční epizoda se totiž nesla v duchu tetování. Jako host přišla do vily legenda mezi tatéry Mazan, jehož můžete znát nejen z Instagramu. Pro známé influencery pak Mazan udělal takové menší školení, v němž si nanečisto vyzkoušeli, jak se taková kérka dělá. Na konci se jich pak legendární tatér zeptal, zda by si někdo troufnul na skutečnou kérku. A tiktoker Tomi k překvapení všech neváhal ani vteřinu.

Nevymyslel si navíc žádné jednoduché místo, ale rovnou na rty, na kterých chtěl mít zvěčněn nápis bitch! Ze začátku sice na podobnou kérku na tak ošemetném místě nikdo neměl moc odvahu. Youtuber Jenis, k němuž má Tomi ve vile hodně blízko a stali se velkými kamarády, se však nakonec hecnul. Vzal tedy jehlu, inkoust a tatérským stylem handpoke začal svého influencerského parťáka tetovat. Opravdu se mu to ale povedlo, nebo Tomi svého nápadu nakonec litoval? To se dozvíte v záběrech, které během vysílání dostaly nejednoho diváka.

Dívejte se na reality show LIKE HOUSE každý všední den v 17:15 na Primě! Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

LIKE HOUSE (20) - Jenis tetuje Tomiho
Influenceři z LIKE HOUSE si vyjeli limuzínou.

VIDEO: Influenceři z LIKE HOUSE si vyjeli luxusní limuzínou. Místo párty je ale čekala práce s bagrem!

Lada a prank na mámu. 1

VIDEO: Laduška z LIKE HOUSE šokovala svou mámu! Vážně se vyspala s Tomim?

reklama