Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Laduška z LIKE HOUSE šokovala svou mámu! Vážně se vyspala s Tomim?

MilanR. Publikováno: 10.05.2021
Mladá influencerka malinko překvapí svou maminku. Celé to má ale háček.

reklama

Je tu další týden a s ním samozřejmě přichází i pravidelný nášup populární reality show LIKE HOUSE. A jak už jste si mohli zvyknout, v archivu nenarazíte jen na celé epizody, ale také bonusová videa a záběry, které se do televize nedostaly. To samozřejmě platí i o aktuálním pondělním dílu, v němž se do vysílání nedostala opravdu povedená pasáž.

V ní má mladá influencerka Lada Horová za úkol vyprankovat svoji mámu. A ostatní samozřejmě chtějí, aby její vtípek stál opravdu za to. Původní prank o sexu s Adamem Kajumim sice neprojde, nakonec se ale všichni domluví na tom, že se Laduška mamince svěří o sexu s tiktokerem Tomim, který navíc natočily kamery a záběry se objeví v televizi. A i díky zatraceně přesvědčivému Tomášovi jim to maminka spolkla i s navijákem. Jen se při své reakci možná rozpovídala více, než měla.

Dívejte se na reality show LIKE HOUSE každý všední den v 17:15 na Primě! Na další bonusová a dosud nezveřejněná videa pak můžete mrknout v našem ARCHIVU.

Tomi vs. Maru v LIKE HOUSE 1

VIDEO: Drsná hádka v LIKE HOUSE! Tomi nazval sexy Maru s*iní. Čím ho tolik vytočila?

Jenisův tajemný balík. 1

VIDEO: Jenisovi přišel do LIKE HOUSE tajemný balík. Co šíleného v něm bylo?

reklama