Virály

6. května 2021 13:51

redakce Prima Lajk

VIDEO: Drsná hádka v LIKE HOUSE! Tomi nazval sexy Maru s*iní. Čím ho tolik vytočila?

LIKE HOUSE (14) - Tomi se naštval na Maru

Napjatá atmosféra ve vile se stále stupňuje. Kdo další si kromě Datla s Adamem Kajumim nemůže přijít na jméno?

Doby, kdy v reality show LIKE HOUSE panovala mezi účastníky pohodová atmosféra a všichni spolu vycházeli, jsou asi dávno pryč. Obrovské napětí mezi Adamem a youtuberem Datlem, které začalo Kajumiho řečmi na live streamu, se asi jen tak nezlepší. A nyní to začíná zatraceně houstnout mezi dvojicí, do níž byste to možná neřekli. Zdánlivému pohodáři Tomimu totiž v dnešním díle zcela dojde trpělivost s tiktokerkou Maru Roseckou.

Ta přitom rozjede konflikt zdánlivě nenápadným prankem. Maru totiž natočila s Bárou Stříteskou sexy TikTok video, ve kterém si z Tomiho nejapně vystřelila. Barča si vzala na sebe Tomiho mikinu, aby nebyla poznat, a celé to tak vypadá, že s Maru koketuje Tomim. Tuto mikinu přitom dostal tiktoker od své přítelkyně. „Tomiho mikinu jsme si vzaly, protože byla nejblíž. Nechci, aby to jeho přítelkyně vzala tak, že je to Tomi. Celé mi to došlo, až když jsme to natočily, rozhodně to nebyl účel,“ vysvětlila ve zpovědnici Maru.

Jenže Tomi, jemuž se ihned ozvala jeho holka, vidí celou situaci jinak. Myslí si totiž, že šlo o jasný a zákeřný záměr od Maru. „To, že si ji vzaly, bylo úmyslný. Ta mikina byla dárek od přítelkyně. Maru to věděla a Báře řekla, ať si tu mikinu vezme. Bez mého dovolení. Byla to očividná provokace. Mně pak přijde zpráva od přítelkyně, co to má znamenat… Ať si Maru hledí svého, nechá mě bejt, nechá mě žít. Ať se přestane ke všem chovat jako s*ině,“ rozčiloval se Tomi a přes kameru Maru poslal vztyčený prostředník. Jak se bude celý konflikt nadále vyvíjet?

To sledujte v dnešním díle reality show LIKE HOUSE v 17:15 na Primě! Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.