Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Jenisovi přišel do LIKE HOUSE tajemný balík. Co šíleného v něm bylo?

MilanR. Publikováno: 08.05.2021
V minulém díle čekalo na youtubera Jana Svěceného hodně bizarního překvápko. Kdo mu ho proboha koupil?
Datlův nejlepší kamarád Jenis.
Jenis
Jan Svěcený alias Jenis je český youtuber a nejlepší kamarád populárního Marka "Datla" Valáška... Přečíst celé

reklama

Reality show LIKE HOUSE si nemusíte užívat pouze v televizi, ale také na našem webu, kde najdete kromě všech dílů také vydatnou dávku bonusových scén, které se do vysílání nevešly. A neodvysílaný moment z minulého patnáctého dílu je obzvláště vypečený. Věčnému pohodáři a youtuberovi Jenisovi je v něm totiž doručen tajemný balíček. Jan Svěcený pak nejenže netuší, kdo mu ho poslal či co je v něm, ale navíc byla zásilka objednána tak, že ji musí sám zaplatit.

Nečekaná pošta pak samozřejmě přilákala většinu obyvatel vily včetně Jenisova nejlepšího kamaráda Datla. A co tedy v tajemném balíčku nakonec bylo? No přece nic hezčího a chlapáčtějšího než růžový jednorožec. Jednalo se o prank někoho z vily? A odvezl si Jenis jednorožce nakonec domů? Otázky, jen samé otázky.

Dívejte se na reality show LIKE HOUSE každý všední den v 17:15 na Primě! Na další bonusová a dosud nezveřejněná videa pak můžete mrknout v našem ARCHIVU.

Reakce na hlasování v LIKE HOUSE. 1

VIDEO: Co influenceři z LIKE HOUSE říkají na stav diváckého hlasování? Tyhle reakce jste v televizi neviděli!

Influencer Dragunov v LIKE HOUSE. 1

VIDEO: Nevidomý tiktoker přichází do LIKE HOUSE! Proč mu influenceři dřív slepotu nevěřili?

reklama