VIDEO: Nevidomý tiktoker přichází do LIKE HOUSE! Proč mu influenceři dřív slepotu nevěřili?

LIKE HOUSE (13) - Nevidomý Dragunov v LIKE HOUSE!

Dnešní díl známé reality show přivítá hodně netradičního hosta, který soutěžícím ukáže, jaké to je být slepým influencerem..

Diváci reality show LIKE HOUSE už nejspíš přišli na to, že pořad rozhodně není jen houstnoucí atmosféře, divokém večerním životě či plnění nejrůznějších výzev. Často totiž do vily k influencerům zavítá také nějaký host. A ten dnešní bude opravdu speciální. Za influencery totiž přijde nevidomý tiktoker a influencer Honza alias Dragunov. Od dvou let má odchlípnuté sítnice a rozezná pouze světlo a tmu. Adamovi, Datlovi a spol. ukáže, jakým způsobem může být i nevidomý člověk aktivní na Instagramu a TikToku a mít desítky tisíc fanoušků.

O Dragunovi se ovšem na sociálních sítích dříve šířily spekulace, že svou slepotu zveličuje a využívá k internetové slávě. Někteří soutěžící se pak přiznali, že i oni měli po těchto drbech podezření a Dragunovi moc nevěřili. „Všude na sítích kolovalo, že to hraješ, že nevidíš. Tomu jsem nevěřil, myslel jsem si, že nějakej zrak máš. A rovnou se chci omluvit, že jsem takhle pochyboval,“ vysvětlil Tomi. Podobně pak mluvil i Adam Kajumi a omlouval se i Jenis. „Než jsem dneska Honzu poznal, tak jsem vždycky říkal: ‚Ježiš, zas ten dement. Ten to trolí, že je slepej…‘ A po dnešku fakt musím uznat, že je to dobrej a hodnej člověk,“ řekl Jan Svěcený.

Všichni influenceři byli z Dragunova nakonec nadšení a nevěřili, co všechno se svým handicapem zvládne. „Dělá podobný věci jako my, což by nebylo zas tak hustý, ale naprosto ho obdivuju v tom, že nevidí, a přesto všechno zvládne,“ řekla ve zpovědnici Láďa. Aby si influenceři vyzkoušeli, jaké to je být nevidomý, čekala je challenge, v rámci které dostali úkol usmažit chleba ve vajíčku se zavázanýma očima. Jak se jim to podařilo?

Sledujte premiérovou epizodu reality show LIKE HOUSE dnes v 17:15 na Primě. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.