Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Co influenceři z LIKE HOUSE říkají na stav diváckého hlasování? Tyhle reakce jste v televizi neviděli!

MilanR. Publikováno: 04.05.2021
Co Adam Kajumi, Datel a spol. řekli na průběžné výsledky diváckého hlasování, které jim bylo promítnuto ve vile?

reklama

Pondělní, v pořadu už jedenáctý, díl reality show LIKE HOUSE nebyl pouze ve znamení hádky Datla s Adamem Kajumim a celkově houstnoucí atmosféry, ale došlo samozřejmě i na další události. Jednou z nich bylo také zhlédnutí průběžných výsledků diváckého hlasování. Influenceři si tak mohli pořádně prohlédnout, jak na tom u diváků po prvních dílech jsou a kdo nasbíral nejvíce jejich sympatií. A zatímco v televizi jste tuto část mohli vidět jen ve zkrácené verzi, my vám ji nyní nabízíme díky exkluzivním bonusovým materiálům v plné verzi!

Nyní si tak můžete poslechnout také reakce jednotlivých účastníků. A zatímco Datel, Tomi či Baru neskrývají spokojenost, předposlední Adam Kajumi je z výsledků docela překvapen a asi se čekal mnohem výše. Je pak otázkou, jak moc názor diváků ovlivní aktuální vyhrocená situace mezi Datlem a právě Kajumim. 

Dívejte se na reality show LIKE HOUSE každý všední den v 17:15 na Primě! Na další bonusová a dosud nezveřejněná videa pak můžete mrknout v našem ARCHIVU.

Nečekané záběry Datla s Barčou. 1

VIDEO: Záběry z bezpečnostní kamery v LIKE HOUSE odhalily Datla s Barčou! Co opravdu dělali v kuchyni?

Lada Horová a plínka 1

VIDEO: Nechutná challenge v LIKE HOUSE?! Co olízla Lada v naplněné plínce?

reklama