Lada Horová a plínka 1
Autor: archiv FTV Prima Lada Horová a plínka 1

VIDEO: Nechutná challenge v LIKE HOUSE?! Co olízla Lada v naplněné plínce?

MilanR. Publikováno: 30.04.2021
Není se čemu divit, že tyto záběry jste v televizi vidět nemohli.

reklama

Reality show LIKE HOUSE už si nemusíte užívat pouze v televizi, ale také v našem on-line archivu. V něm nenajdete pouze všechny odvysílané epizody, ale také exkluzivní bonusový materiál, který nikde jinde nenajdete a v televizi jste ho vidět nemohli. A ve vystřižených scénách z pátečního desátého dílu si fandové opravdu přijdou na své.

Influenceři totiž museli splnit klasickou youtuberskou challenge, tzv. mystery box. Principem hry je, že každý soutěžící musí se zavázanýma očima sáhnout do krabice, v níž se skrývá tajemná věc. Influenceři pak nejenže musí poznat, o co se jedná, ale také se postavit svému strachu. A věci, jež na obyvatele vily v krabici čekají, jsou opravdu vydatné a taky trochu nechutné.

Jednu takovou nechutnost málem zažila influencerka Laduška, která měla ve svém boxu na první pohled plínku naplněnou vypovídajícím hnědým obsahem. Vážně se ale jedná o to, co si všichni myslí? A proč se Lada rozhodne onu věc olíznout? To se dozvíte ve videu níže.

Dívejte se na reality show LIKE HOUSE každý všední den v 17:15 na Primě! Na další bonusová a dosud nezveřejněná videa pak můžete mrknout v našem ARCHIVU.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Like House (10): Celá akce Lady s olíznutím plné plínky
Mladá influencerka Lada Horová.

GALERIE: Kráska Lada Horová se chystá dobýt LIKE HOUSE! Podívejte se na její nejžhavější fotky

Test s mikrovlnkou v LIKE HOUSE. 1

VIDEO: Šílený experiment z LIKE HOUSE, který jste v televizi neviděli! Co provedli influenceři s mikrovlnkou?

reklama