Videa

30. dubna 2021 17:40

redakce Prima Lajk

VIDEO: Nechutná challenge v LIKE HOUSE?! Co olízla Lada v naplněné plínce?

Není se čemu divit, že tyto záběry jste v televizi vidět nemohli.

Reality show LIKE HOUSE už si nemusíte užívat pouze v televizi, ale také v našem on-line archivu. V něm nenajdete pouze všechny odvysílané epizody, ale také exkluzivní bonusový materiál, který nikde jinde nenajdete a v televizi jste ho vidět nemohli. A ve vystřižených scénách z pátečního desátého dílu si fandové opravdu přijdou na své.

Influenceři totiž museli splnit klasickou youtuberskou challenge, tzv. mystery box. Principem hry je, že každý soutěžící musí se zavázanýma očima sáhnout do krabice, v níž se skrývá tajemná věc. Influenceři pak nejenže musí poznat, o co se jedná, ale také se postavit svému strachu. A věci, jež na obyvatele vily v krabici čekají, jsou opravdu vydatné a taky trochu nechutné.

Jednu takovou nechutnost málem zažila influencerka Laduška, která měla ve svém boxu na první pohled plínku naplněnou vypovídajícím hnědým obsahem. Vážně se ale jedná o to, co si všichni myslí? A proč se Lada rozhodne onu věc olíznout? To se dozvíte ve videu níže.

Dívejte se na reality show LIKE HOUSE každý všední den v 17:15 na Primě! Na další bonusová a dosud nezveřejněná videa pak můžete mrknout v našem ARCHIVU.


Přečtěte si také