VIDEO: Šílený experiment z LIKE HOUSE, který jste v televizi neviděli! Co provedli influenceři s mikrovlnkou?

Like House (9): Vědecká příprava na experiment s explozí

Víte, že nyní můžete sledovat i bonusové scény z reality show LIKE HOUSE, které se nedostaly do vysílání? Naleznete v nich např. tento vědecký pokus.

Jak moc dobře všichni víte, osudy influcencerů v reality show LIKE HOUSE můžete sledovat každý všední den odpoledne na Primě. Jenže televizním vysíláním zábava s internetovými hvězdičkami rozhodně nekončí. Nově si totiž můžete v našem archivu pustit také celou řadu výživných bonusových materiálů a scén, které se do televize nedostaly. A jde opravdu o hodně zábavné a výživné momenty.

To je případ vystřižené scény z minulé deváté epizody. Během tohoto dílu plnili soutěžící challenge, při níž museli odpovídat na řadu záludných otázek. A jednou z nich bylo, zda vybuchne hroznové víno v mikrovlnné troubě. Správná odpověď pak byla, že ano. Ne všichni ovšem tomu uvěřili, a tak se Adam Kajumi, Jenis a Laduška rozhodli to ve velmi zábavném experimentu vyzkoušet. Opravdu tedy víno v mikrovlnce bouchne? To se dozvíte ve videu níže.

Dívejte se na reality show LIKE HOUSE každý všední den v 17:15 na Primě! Na další bonusová a dosud nezveřejněná videa pak můžete mrknout v našem ARCHIVU.