Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Drsná hádka v LIKE HOUSE? Do vily přišla Datlova ex Nikol! Vyřídí si s ním účty kvůli vztahu s Bárou?

MilanR. Publikováno: 25.05.2021
Dnes čeká youtubera Marka Valáška ve vile velké překvapení. Proč za ním přijela bývalá přítelkyně?
Youtuber Datel.
Datel
Marek Valášek alias Datel je známý a kontroverzní youtuber proslulý především svými šílenými... Přečíst celé

reklama

Další den v LIKE HOUSE, další hroty? No, trochu to tak vypadá. I když už se zdálo, že po přiznání vztahu Datla s Bárou Stříteskou se situace okolo celé kauzy už malinko uklidnila, youtuber Marek Valášek zažil ve vile další ránu a připomenutí celé situace. V dnešním díle se totiž objeví jeho expřítelkyně Nikol, s níž se Datel rozešel na počátku reality show LIKE HOUSE, podle jeho slov ještě před tím, než mezi ním a Barčou k něčemu vážnějšímu došlo.

Ve zmiňovaném videu, kdy šel s pravdou ven, pak navíc přiznal, že Niky nikdy nemiloval. Jenže právě jeho expřítelkyně ještě neměla jak se po Datlově přiznání vyjádřit. A tak se rozhodla ho překvapit rovnou mezi ostatními influencery. „Přišla jsem se vyjádřit, abych měla nějaký prostor, protože mi bohužel nebyl poskytnut. A když jsem chtěla něco říct, tak to bylo z nějaký strany vždycky přerušený, abych třeba nedělala nějaký zbytečný problémy,“ vysvětlila Nikol.

Nejsem tady proto, abych dělala nějaký rozbroje. Ale pokud se tady tohle všechno řeší, tak k tomu ráda řeknu svůj názor. Musím se k tomu nějak postavit. Mně přijde, že Marek si neuvědomuje, jak moc mě to zasáhlo a to mě na tom asi nejvíc mrzí,“ dodala. A jak je vidět, Datel není z její návštěvy dvakrát nadšený. Jak jejich debata dopadne? A jak budou na celou situaci reagovat ostatní?

To uvidíte v premiérové epizodě LIKE HOUSE dnes v 17:15 na Primě. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Youtuber Datel a Barbora Stříteská.

VIDEO: Datel a Barča z LIKE HOUSE přiznali vztah! Proč to tak dlouho tajili?

Box Adama s Datlem 1

VIDEO: Bitka v LIKE HOUSE?! Datel a Adam Kajumi se utkali v boxu. Jak to dopadlo?

reklama