Youtubeři

18. května 2021 14:24

redakce Prima Lajk

VIDEO: Bitka v LIKE HOUSE?! Datel a Adam Kajumi se utkali v boxu. Jak to dopadlo?

Vyřídili si sokové při dnešní challenge účty, nebo všechny překvapili?

Dnes dojde ke chvíli, na niž možná řada diváků a hejtrů s napětím čekala. Rivalové Datel a Adam Kajumi se totiž v LIKE HOUSE postaví proti sobě a budou mezi nimi lítat rány! Tedy aspoň částečně. Do vily tentokrát za influencery přijde coby host profesionální MMA bojovník Leo Brichta, který je známý i na sociálních sítích. A našim soutěžícím samozřejmě dopřeje menší trénink.

Influenceři si tedy ve dvojicích s Leem vyzkouší základy MMA. A páry se rozdělí tak, že se proti sobě postaví právě Datel s Adamem! Pokud ovšem čekáte, že zde jejich nevraživost dosáhne vrcholu a vyřídí si účty, máme pro vás „špatnou“ zprávu. Oba dva totiž přistoupili k tréninku s rozumem a vzájemným respektem a to nejspíš i proto, že Kajumi nechtěl kvůli svému předchozímu zranění příliš riskovat.

Mám šedesát kilo a jsem po zranění, kdy jsem byl dva roky na vozíku, tak se nechci vystavovat jakýmukoli přeceněnýmu nebezpečí. Bojový sporty proto pro mě úplně nebudou,“ přiznal Adam. Po tréninku se pak tiktoker svěřil, že ho Marek překvapil. „Vzal to normálně. Fungovali jsme spolu fakt v pohodě. Nedělali jsme žádný podrazy. Myslím, že to bylo klíčový i pro náladu ve vile,“ dodává Kajumi. Jak už ale bývá zvykem, nejvíc si challenge užili pohodáři Jenis a Tomi.

Dívejte se na reality show LIKE HOUSE každý všední den v 17:15 na Primě! Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Sdílejte článek

Přečtěte si také