Box Adama s Datlem 1
Autor: archiv FTV Prima Box Adama s Datlem 1

VIDEO: Bitka v LIKE HOUSE?! Datel a Adam Kajumi se utkali v boxu. Jak to dopadlo?

MilanR. Publikováno: 18.05.2021
Vyřídili si sokové při dnešní challenge účty, nebo všechny překvapili?
Známý tiktoker a youtuber Adam Kajumi míří do pořadu LIKE HOUSE.
Adam Kajumi
Adam Kajumi je mladý youtuber a zejména jeden z nejpopulárnějších českých tiktokerů. Což... Přečíst celé

reklama

Dnes dojde ke chvíli, na niž možná řada diváků a hejtrů s napětím čekala. Rivalové Datel a Adam Kajumi se totiž v LIKE HOUSE postaví proti sobě a budou mezi nimi lítat rány! Tedy aspoň částečně. Do vily tentokrát za influencery přijde coby host profesionální MMA bojovník Leo Brichta, který je známý i na sociálních sítích. A našim soutěžícím samozřejmě dopřeje menší trénink.

Influenceři si tedy ve dvojicích s Leem vyzkouší základy MMA. A páry se rozdělí tak, že se proti sobě postaví právě Datel s Adamem! Pokud ovšem čekáte, že zde jejich nevraživost dosáhne vrcholu a vyřídí si účty, máme pro vás „špatnou“ zprávu. Oba dva totiž přistoupili k tréninku s rozumem a vzájemným respektem a to nejspíš i proto, že Kajumi nechtěl kvůli svému předchozímu zranění příliš riskovat.

Mám šedesát kilo a jsem po zranění, kdy jsem byl dva roky na vozíku, tak se nechci vystavovat jakýmukoli přeceněnýmu nebezpečí. Bojový sporty proto pro mě úplně nebudou,“ přiznal Adam. Po tréninku se pak tiktoker svěřil, že ho Marek překvapil. „Vzal to normálně. Fungovali jsme spolu fakt v pohodě. Nedělali jsme žádný podrazy. Myslím, že to bylo klíčový i pro náladu ve vile,“ dodává Kajumi. Jak už ale bývá zvykem, nejvíc si challenge užili pohodáři Jenis a Tomi.

Dívejte se na reality show LIKE HOUSE každý všední den v 17:15 na Primě! Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

LIKE HOUSE (22) - Datel s Adamem boxují!
Influencerka Djany v LIKE HOUSE!

GALERIE: Do LIKE HOUSE přichází nová soutěžící! O půl milionu bude bojovat známá tiktokerka

Youtuber Datel a Barbora Stříteská.

VIDEO: Datel a Barča z LIKE HOUSE přiznali vztah! Proč to tak dlouho tajili?

reklama