Virály

17. května 2021 16:06

redakce Prima Lajk

GALERIE: Do LIKE HOUSE přichází nová soutěžící! O půl milionu bude bojovat známá tiktokerka

Skupinka influencerů je doplněna o novou členku a hvězdu TikToku. Znáte ji?

Reality show LIKE HOUSE je v plném proudu a skupinka sedmi influencerů už týdny bojuje o divácké sympatie a výhru půl milionu korun. A nyní se mezi ně přidává nová soutěžící, která konečně vyrovná síly mezi kluky a holkami. Do vily totiž dnes nastoupila influencerka a tiktokera Djany, která se může na TikToku pochlubit více než 265 tisíci sledujícími. 21letá Djany má perské kořeny a v České republice žije 12 let. Na sociálních sítích vystupuje pod přezdívkou Prostě Djany, je známá svými názorovými videi a tím, že říká vše otevřeně a bez obalu.

Pro řadu fanoušků pak může být její účast v LIKE HOUSE menším překvapením. Ona má však jasno. „Potřebovala jsem vyjít ze své komfortní zóny a myslím, že LIKE HOUSE bude dobrá zkušenost. I přesto, že se bojím, co se tady stane. Díky účasti v této reality show se přesvědčím, kdo z lidí v mém okolí jsou opravdoví kamarádi a kdo ne. Vím, že hodně lidí pořad odsuzuje a mně to ukáže, jestli mě kamarádi podpoří, i když se jim pořad nelíbí. Je to pro mě zkouška. Nechám se překvapit, co se stane. Raději nic neočekávám, pak jsem totiž vždycky zklamaná,“ přiznala před nástupem do vily Djany.

Koho se nová soutěžící ze stávající party bojí nejvíc a na koho se těší? „Díky kauzám se bojím skoro všech účastníků. Nerada bych někoho nechtěně urazila. Těším se třeba na Tomiho a Jenise. Ti nejsou na ničí straně, nehádají se a lidi je mají rádi,“ prozradila nová soutěžící. Necháme se tedy překvapit, jak nová tvář do influencerské party zapadne. Poprvé uvidí diváci novou soutěžící v pondělí 24. května.

Dívejte se na reality show LIKE HOUSE každý všední den v 17:15 na Primě! Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.


Přečtěte si také