Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Šok v LIKE HOUSE! V reality show se bude vyřazovat! Kdo nečekaně opustí vilu?

MilanR. Publikováno: 31.05.2021
Tohle nehezké překvápko influenceři opravdu nečekali! Jak budou influenceři reagovat na hrozbu vyřazení?

reklama

Reality show LIKE HOUSE se ocitá v podstatě ve své polovině a skupinka influencerů žila v dojmu, že stráví ve vile pohromadě ještě několik týdnů, v podstatě do konce června. Jenže v dnešním díle je čeká razantní vystřízlivění! Virtuální moderátorka jim totiž zadá challenge, která může razantně změnit chod ve vile. Jeden ze soutěžících se totiž po ní bude stěhovat z vily pryč a soutěž opustí!

Je na čase trochu přitvrdit. Doteď jsem si jen hráli. Chci po vás, abyste si každý našli téma, které zpracujete do unikátní vize a které bude mít přínos pro vaše sledující. Svou vizi odprezentujete v pátek porotě. Influencer, jehož prezentaci porota označí za nejslabší si pak sbalí kufry a odjede domů s ostatníma, ale jen s tím rozdílem, že už se v pondělí nevrátí do LIKE HOUSE,“ sdělila influencerům Lucia. A ti z toho byli samozřejmě hodně zaražení.

To si děláte srandu,“ spadla brada Ladušce. „Každej se bojí, ne nutně kvůli výhře, ale už jsem si na všechny zvykla a nevím, co bych dělala bez Marka,“ bojí se vyřazení Barča. Naopak drsňačku Djany nekompromisní výzva nadchla. „Přijde mi to extrémně super! Skvělej nápad! Jsem strašně ráda, že jsem přišla až teď, protože až teď to začalo být super,“ řekla tiktokerka. Ne všichni ovšem hrozbě věří a Tomi s Datlem si myslí, že vše může být nakonec trochu jinak. Influenceři teď každopádně mají pět dní na to, aby přesvědčili o svých schopnostech a vybojovali si místo ve vile. Kdo si na konci týdne sbalí věci nadobro?

Sledujte reality show LIKE HOUSE každý všední den v 16:15 na Primě! Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU!

Datel v YouTube Talks.

YouTube Talks: Zpověď youtubera Datla z LIKE HOUSE! Proč byla blbost natočit tolik videí o vztahu s Barčou?

Hádka mezi Datlem a Nikol v LIKE HOUSE! 1

VIDEO: Nové záběry z hádky mezi Datlem a jeho bývalkou Nikol v LIKE HOUSE! Tohle jste v televizi neviděli!

reklama