Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Nové záběry z hádky mezi Datlem a jeho bývalkou Nikol v LIKE HOUSE! Tohle jste v televizi neviděli!

MilanR. Publikováno: 26.05.2021
Co všechno si řekli youtuber Marek Valášek a jeho ex Nikol v reality show LIKE HOUSE! Zasáhla do hádky i Barča?
Youtuber Datel.
Datel
Marek Valášek alias Datel je známý a kontroverzní youtuber proslulý především svými šílenými... Přečíst celé

reklama

Už od premiéry včerejšího dílu LIKE HOUSE neřeší diváci nic jiného než setkání youtubera Marka „Datla“ Valáška s jeho ex Nikol Martinkovou, která k jeho překvapení navštívila vilu. Poté, co se Datel přiznal ke vztahu s Barčou Stříteskou, se totiž i Nikol chtěla k celé situaci vyjádřit a vyřídit si s youtuberem jejich nedávný rozchod z očí do očí. „Musím se k tomu nějak postavit. Mně přijde, že Marek si neuvědomuje, jak moc mě to zasáhlo a to mě na tom asi nejvíc mrzí,“ řekla Nikol.

Jejich spor před kamerami pak samozřejmě řešili nejen soutěžící, ale také diváci na sociálních sítích, kde mají obě strany samozřejmě své zastánce. Nyní si můžete díky našim bonusovým materiálům užít podstatně delší část jejich slovní přestřelky v kuchyni, do níž se výrazněji zapojila také Barča. Možná si díky tomu uděláte o celé kauze ještě podrobnější obrázek. Co všechno si bývalý pár na kameru řekl? To si můžete vychutnat na dosud neviděných záběrech, které se do televize nedostaly!

Dívejte se na reality show LIKE HOUSE každý všední den v 17:15 na Primě! Na další bonusová a dosud nezveřejněná videa pak můžete mrknout v našem ARCHIVU.

Datel a expřítelkyně Nikol v LIKE HOUSE! 1

VIDEO: Drsná hádka v LIKE HOUSE? Do vily přišla Datlova ex Nikol! Vyřídí si s ním účty kvůli vztahu s Bárou?

Youtuber Datel a Barbora Stříteská.

VIDEO: Datel a Barča z LIKE HOUSE přiznali vztah! Proč to tak dlouho tajili?

reklama