Youtubeři

26. května 2021 15:48

redakce Prima Lajk

VIDEO: Nové záběry z hádky mezi Datlem a jeho bývalkou Nikol v LIKE HOUSE! Tohle jste v televizi neviděli!

Like House (27): Spor Datla s bývalkou Nikol

Co všechno si řekli youtuber Marek Valášek a jeho ex Nikol v reality show LIKE HOUSE! Zasáhla do hádky i Barča?

Už od premiéry včerejšího dílu LIKE HOUSE neřeší diváci nic jiného než setkání youtubera Marka „Datla“ Valáška s jeho ex Nikol Martinkovou, která k jeho překvapení navštívila vilu. Poté, co se Datel přiznal ke vztahu s Barčou Stříteskou, se totiž i Nikol chtěla k celé situaci vyjádřit a vyřídit si s youtuberem jejich nedávný rozchod z očí do očí. „Musím se k tomu nějak postavit. Mně přijde, že Marek si neuvědomuje, jak moc mě to zasáhlo a to mě na tom asi nejvíc mrzí,“ řekla Nikol.

Jejich spor před kamerami pak samozřejmě řešili nejen soutěžící, ale také diváci na sociálních sítích, kde mají obě strany samozřejmě své zastánce. Nyní si můžete díky našim bonusovým materiálům užít podstatně delší část jejich slovní přestřelky v kuchyni, do níž se výrazněji zapojila také Barča. Možná si díky tomu uděláte o celé kauze ještě podrobnější obrázek. Co všechno si bývalý pár na kameru řekl? To si můžete vychutnat na dosud neviděných záběrech, které se do televize nedostaly!

Dívejte se na reality show LIKE HOUSE každý všední den v 17:15 na Primě! Na další bonusová a dosud nezveřejněná videa pak můžete mrknout v našem ARCHIVU.