Virály

2. června 2021 13:42

redakce Prima Lajk

VIDEO: Do LIKE HOUSE vtrhl policista! Proč Djany při jeho drsném zásahu omdlela?

LIKE HOUSE (33) - Djany omdlela

V dnešním díle zažijí influenceři hodně nečekané a nepříjemné chvíle. Proč k nim vtrhl policista?

Asi už jste při sledování reality show LIKE HOUSE přišli na to, že pořad není pouze o životě influencerů ve vile, jejich hádkách či boji o výhru půl milionu korunu. Jde zde totiž také o plnění šílených výzev a dostávání se z komfortní zóny. A toho si soutěžící v dnešním díle užijí více, než by možná chtěli. Do LIKE HOUSE totiž brzy ráno vtrhne Petr Reif, nejoblíbenější policista z televizního pořadu Policie v akci, který je i známý na Instagramu jako Maniac Cop.

Pro influencery si pak připraví drsný budíček plný řevu, kterým dostane z postele i ty největší lenochy. Následuje pořádná rozcvička, kterou ale ne všichni dají bez úhony. Tiktokerka Djany totiž během cvičení nečekaně omdlí a youtuber Datel ji jen tak tak zachrání před pádem! „Mám nízkej tlak… Když vstávám a nedám si kafe, musím cvičit a cítím tlak, šok, strach a pak ještě řev, že máme dělat dřepy, tak to nezvládám. Potom už si nic nepamatuju. Zase to bude vypadat, že jsem nějaká fňukna, že furt brečím,“ řekla Djany ve zpovědnici.

Také Datel měl z ranní akce malinko rozpačité pocity. „To ráno bylo trochu přehnaný, všechno to bouchání a buzení. Nejdřív jsem si myslel, že nám nalítla do LIKE HOUSE policie. Fakt jsem si myslel, že to je nějaká zásahová jednotka, že jsme něco udělali,“ popisoval Marek. Jak se nakonec influenceři s drsným tréninkem známého policisty vypořádali?

Nezapomeňte se dívat na nový díl LIKE HOUSE už v 16:15 na Primě. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.