Prezentace Barčy v LIKE HOUSE 1
Autor: archiv FTV Prima Prezentace Barčy v LIKE HOUSE 1

VIDEO: Bára vypadává z LIKE HOUSE, kufry si balí i Datel! Podívejte se na prezentaci, která se jí stala osudnou

MilanR. Publikováno: 11.06.2021
Během včerejšího vyřazování v oblíbené reality show vypadla Barbora Stříteská. Proč porotu tolik neoslovila?
Youtuber Datel.
Datel
Marek Valášek alias Datel je známý a kontroverzní youtuber proslulý především svými šílenými... Přečíst celé

reklama

Reality show LIKE HOUSE má za sebou jednu z nejvypjatějších epizod. Během včerejšího vyřazovacího dne, kdy měli influenceři před porotou v čele s Liborem Boučkem představit svou jedinečnou vizi, kterou chtějí na sociálních sítích využít svůj vliv, totiž byla z pořadu vyřazena Barča Stříteská. Ta svým nápadem ukázat cvičení bez příkras oslovila Boučka a spol. nejméně. Společně s ní je ovšem dnes rozhodnut opustit nadobro vilu také její přítel, youtuber Datel, který nechce v natáčením po probírání jeho insolvence pokračovat. Proč ale byla Barča podle poroty nejslabší? A souhlasíte s jejich názorem?

To si můžete ověřit v našich bonusových materiálech, kde najdete celé prezentace jednotlivých vizí všech účastníků, které jste v televizi opravdu neviděli. Do vysílání se totiž dostaly pouhé střípky jejich promluv před porotou. Nyní se tak můžete podívat na celou sedmiminutovou prezentaci Báry i s rýpavými otázkami Libora Boučka. A zhlédnout můžete také práci Djany, jež byla na pokraji vyřazení, ale i nápady Adama Kajumiho, Datla… no zkrátka všech!

Jednotlivé prezentace najdete v našich BONUSECH! A nezapomeňte se dívat na dnešní dojemné loučení s Barčou a Datlem v dnešním LIKE HOUSE v 16:15 na Primě.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Like House (39) - Prezentace - Bára
Datel a insolvence. 1

VIDEO: Drama v LIKE HOUSE! Naštvaný Datel si balí kufry a chce odejít z vily! Co ho tolik vytočilo?

Vyřazování v LIKE HOUSE! 1

VIDEO: Očekávané vyřazování v LIKE HOUSE je tady! Která z influencerek opustí vilu?

reklama