Youtubeři

11. června 2021 13:47

redakce Prima Lajk

VIDEO: Bára vypadává z LIKE HOUSE, kufry si balí i Datel! Podívejte se na prezentaci, která se jí stala osudnou

Během včerejšího vyřazování v oblíbené reality show vypadla Barbora Stříteská. Proč porotu tolik neoslovila?

Reality show LIKE HOUSE má za sebou jednu z nejvypjatějších epizod. Během včerejšího vyřazovacího dne, kdy měli influenceři před porotou v čele s Liborem Boučkem představit svou jedinečnou vizi, kterou chtějí na sociálních sítích využít svůj vliv, totiž byla z pořadu vyřazena Barča Stříteská. Ta svým nápadem ukázat cvičení bez příkras oslovila Boučka a spol. nejméně. Společně s ní je ovšem dnes rozhodnut opustit nadobro vilu také její přítel, youtuber Datel, který nechce v natáčením po probírání jeho insolvence pokračovat. Proč ale byla Barča podle poroty nejslabší? A souhlasíte s jejich názorem?

To si můžete ověřit v našich bonusových materiálech, kde najdete celé prezentace jednotlivých vizí všech účastníků, které jste v televizi opravdu neviděli. Do vysílání se totiž dostaly pouhé střípky jejich promluv před porotou. Nyní se tak můžete podívat na celou sedmiminutovou prezentaci Báry i s rýpavými otázkami Libora Boučka. A zhlédnout můžete také práci Djany, jež byla na pokraji vyřazení, ale i nápady Adama Kajumiho, Datla… no zkrátka všech!

Jednotlivé prezentace najdete v našich BONUSECH! A nezapomeňte se dívat na dnešní dojemné loučení s Barčou a Datlem v dnešním LIKE HOUSE v 16:15 na Primě.


Přečtěte si také