Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Očekávané vyřazování v LIKE HOUSE je tady! Která z influencerek opustí vilu?

MilanR. Publikováno: 10.06.2021
Dnes nastane den, jehož se báli všichni účastníci vily. Komu se stane prezentování před porotou osudným?

reklama

Už je to téměř 14 dní, co dostali soutěžící reality show LIKE HOUSE dost možná svůj nejtěžší úkol. Měli sestavit prezentaci s vizí, prostřednictvím které mají využít svůj velký vliv na sociálních médiích a pomoci lidem kolem sebe. Jenže celá challenge má velký háček. Influencer, který bude mít podle poroty nejslabší prezentaci, totiž vilu nadobro opustí. A den vyřazování nadešel právě dnes.

Právě dnes tedy dorazí mezi soutěžící influencery porota v čele s populárním moderátorem Liborem Boučkem, která jejich prezentace zhodnotí. A i pro známou televizní tvář to bude evidentně těžké rozhodování. I když rozhodně nenechal na internetových hvězdičkách nit suchou. „Tohle je moment, který mi nedává už několik dnů spát. Díky za to, že aspoň chcete něco změnit. Spousta věcí, které jste prezentovali vychází z vašich potřeb, z vašich egoistických tužeb, co si chcete vy dokázat. Hrozně mi tam chyběl rozměr, že vy chcete někomu pomoct. Získali jste přízeň, zájem a ten zájem je investice ve vás. Máte fakt šanci něco udělat, ale ne pro sebe, pro ty druhé,“ kritizoval projekty soutěžících moderátor Libor Bouček.

I přesto mu však nedělalo finální rozhodnutí vůbec radost. „Mám bohužel povinnost prezentovat náš společný verdikt. Už teď můžu říct, že je jasné, že LIKE HOUSE opustí žena. A bude to jedna z dvojice Djany a Bára. Osobně bych chtěl říct, že mi tohle přijde strašně drsný, nicméně jsem loajální vůči zadání a jedno jméno musím ohlásit,“ napínal všechny přítomné Libor Bouček. Kdo z dvojice Djany a Barča se nakonec s ostatními rozloučí?

To se dozvíte už v dnešním díle LIKE HOUSE v 16:15 na Primě! Minulé díly můžete sledovat v našem ARCHIVU.

Djany o LIKE HOUSE 1

VIDEO: Nečekané přiznání Djany z LIKE HOUSE! Proč chtěla z reality show odejít a zaplatit obří pokutu?

Kdo je virtuální moderátorka Lucia z LIKE HOUSE?

GALERIE: Kdo je virtuální moderátorka Lucia z LIKE HOUSE? Její hlas patří této půvabné herečce!

reklama