Virály

10. června 2021 12:25

redakce Prima Lajk

VIDEO: Očekávané vyřazování v LIKE HOUSE je tady! Která z influencerek opustí vilu?

LIKE HOUSE (39) - Vyřazování

Dnes nastane den, jehož se báli všichni účastníci vily. Komu se stane prezentování před porotou osudným?

Už je to téměř 14 dní, co dostali soutěžící reality show LIKE HOUSE dost možná svůj nejtěžší úkol. Měli sestavit prezentaci s vizí, prostřednictvím které mají využít svůj velký vliv na sociálních médiích a pomoci lidem kolem sebe. Jenže celá challenge má velký háček. Influencer, který bude mít podle poroty nejslabší prezentaci, totiž vilu nadobro opustí. A den vyřazování nadešel právě dnes.

Právě dnes tedy dorazí mezi soutěžící influencery porota v čele s populárním moderátorem Liborem Boučkem, která jejich prezentace zhodnotí. A i pro známou televizní tvář to bude evidentně těžké rozhodování. I když rozhodně nenechal na internetových hvězdičkách nit suchou. „Tohle je moment, který mi nedává už několik dnů spát. Díky za to, že aspoň chcete něco změnit. Spousta věcí, které jste prezentovali vychází z vašich potřeb, z vašich egoistických tužeb, co si chcete vy dokázat. Hrozně mi tam chyběl rozměr, že vy chcete někomu pomoct. Získali jste přízeň, zájem a ten zájem je investice ve vás. Máte fakt šanci něco udělat, ale ne pro sebe, pro ty druhé,“ kritizoval projekty soutěžících moderátor Libor Bouček.

I přesto mu však nedělalo finální rozhodnutí vůbec radost. „Mám bohužel povinnost prezentovat náš společný verdikt. Už teď můžu říct, že je jasné, že LIKE HOUSE opustí žena. A bude to jedna z dvojice Djany a Bára. Osobně bych chtěl říct, že mi tohle přijde strašně drsný, nicméně jsem loajální vůči zadání a jedno jméno musím ohlásit,“ napínal všechny přítomné Libor Bouček. Kdo z dvojice Djany a Barča se nakonec s ostatními rozloučí?

To se dozvíte už v dnešním díle LIKE HOUSE v 16:15 na Primě! Minulé díly můžete sledovat v našem ARCHIVU.