Youtubeři

10. června 2021 13:04

redakce Prima Lajk

VIDEO: Drama v LIKE HOUSE! Naštvaný Datel si balí kufry a chce odejít z vily! Co ho tolik vytočilo?

LIKE HOUSE (39) - Datel a insolvence

Tak to vypadá, že v dnešním díle oblíbené reality show neskončí jeden, ale možná rovnou dva soutěžící! Proč?

Co si budeme povídat, dnešní díl LIKE HOUSE bude opravdu nabitý dramatickými událostmi, o nichž se bude na sociálních sítích mluvit ještě hodně dlouho. Kromě očekávaného vyřazování, po němž jeden z influencerů opustí vilu, totiž dojde k další velmi dramatické situaci a takřka balení kufrů! Doběla se totiž vytočí známý youtuber Marek Valášek alias Datel. Toho vytočí, když během dnešní challenge přijde na přetřes jeho kauza týkající se insolvence a dluhu přesahujícího milion korun!

Tato otázka virtuální moderátorky Lucie rozhodila evidentně každého, nejvíc ale samozřejmě samotného Datla. „Asi nemusíte dneska vybírat člověka, kterej odjede,“ reagoval Marek s narážkou na blížící se vyřazování. Následně si sundal zvukový port a společně s Bárou se zamkli v pokoji, kde se chtěl sbalit a nadobro odejít z LIKE HOUSE. Situace se samozřejmě dotkla i Báry, která se později rozbrečela, a svého nejlepšího kamaráda musel jít uklidňovat Jenis.

Tím, že je insolvenční rejstřík veřejnej, tak si myslím, že na to měl být Marek připravenej. Hlavně když to rezonovalo v médiích několik dní nazpět. Mohl mít připravenou nějakou obhajobu, důvod. Je jasný, že se ho na to někdo zeptá,“ komentoval situaci Adam Kajumi. Uklidnil se Datel nakonec, nebo se po dnešním vyřazování rozloučíme hned se dvěma účastníky?

To se dozvíte už v dnešním díle LIKE HOUSE v 16:15 na Primě! Minulé díly můžete sledovat v našem ARCHIVU.