Virály

13. června 2021 19:13

redakce Prima Lajk

YouTube Talks: Zpověď vyřazené Báry z LIKE HOUSE! Proč chtěli z reality show odejít úplně všichni?

V našem pořadu YouTube Talks tentokrát došla řada influencerku Báru Stříteskou, která si vyslechla v LIKE HOUSE krutý verdikt.

Z účastníků reality show LIKE HOUSE se staly hvězdy sociálních sítí, o kterých se mluví a píše, a tak jsme si je postupně všechny pozvali do našeho pořadu YouTube Talks, abychom si je pořádně vyzpovídali. A tentokrát přišla řada na influencerku, o níž se v posledních dnech mluví zdaleka nejvíce, Báru Stříteskou.

Právě té se totiž stala osudnou challenge uplynulých dní, v níž museli účastníci show představit odborné porotě svou vizi toho, jak by chtěli svůj vliv a sílu na sociálních sítích využít k dobré věci. A jelikož právě její prezentaci ohodnotila porota v čele s Liborem Boučkem za nejslabší, byla z vily vyřazena. I když závěr pátečního dílu naznačil, že by mohlo být vše možná přeci jen trochu jinak…

I přesto se však nyní mluví o Barče jako porotou vyřazené účastnici, a tak je nejvyšší čas podívat se na její rozhovor v YouTube Talks, kdy byla situace ve na chvíli opět relativně klidná a ona o vyřazení neměla ani tušení. Jenže, jak sama přiznává, o vážném odchodu z vily uvažovala Barča v jednu chvíli tak jako tak. A dodává, že rozhodně nebyla sama a z vily chtěli v době největších tlaků a hádek, kdy si hlavně Datel s Adamem Kajumim nemohli přijít na jméno, odejít podle ní úplně všichni! Vážně byla situace až tak vážná? Co bylo hlavní příčinou? A jak si užívá vztah s youtuberem Datlem?

To se dozvíte v nejnovějším díle pořadu YouTube Talks v našem ARCHIVU. Rozhovor si můžete poslechnout také formou podcastu na Spotify.


Přečtěte si také