GALERIE: Laduška z LIKE HOUSE ukázala nového kluka! Mladá kráska randí se známým zpěvákem

MilanR. Publikováno: 28.06.2021
Mladá tiktokerka se pochlubila se svým aktuálním štěstím. Bude z toho velká láska?
Mladá influencerka Lada Horová.
Laduška
Lada Horová aka Laduška je populární českou tiktokerkou a influencerkou, která se proslavíla... Přečíst celé

reklama

Oblíbená reality show LIKE HOUSE se chýlí ke konci a vás tento týden čekají v televizi poslední epizody. Influenceři už pak mají dotočeno a tato etapa je už za nimi. A tiktokerka Lada Horová vkročila do nových začátků po LIKE HOUSE tou nejlepší možnou cestou. Před pár dny se totiž pochlubila, že už není tak úplně single a má po svém boku dokonce velmi známou tvář.

Laduška totiž momentálně randí se zpěvákem a členem populární skupina ATMO Music Kryštofem Peukerem aka rapperem Hankem, který na sociálních sítích vystupuje také jako Beefovsky. Jeho kapela už má na kontě mnoho hitů a před pár týdny účinkovala také v jednom z dílů LIKE HOUSE a později se s účastníky soutěže objevovala na jiných akcích. A je dost možné, že právě zde někde proletěla mezi zpěvákem a Laduškou jiskra.

Laduška se pochlubila na sociálních sítích jejich líbačkou na lodi během jednoho z koncertů ATMO Music. Influencerka pak celý víkend sdílela na Instagramu jejich společné stories a je vidět, že spolu pár momentálně tráví hodně času. Bude z toho velká láska, nebo se jedná pouze o románek? To asi ukáže teprve čas. I přesto přejí samozřejmě fanoušci Ladušce a Beefovi hodně štěstí.

Sledujte reality show LIKE HOUSE každý všední den od 16:15 na Primě. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Angie dorazila pozdě do LIKE HOUSE. 1

VIDEO: Angie naštvala všechny v LIKE HOUSE! Čím vytočila Kajumiho a Ladušku?

Lada vyhodila Adamovo oblečení z okna. 1

VIDEO: Adam Kajumi šel z LIKE HOUSE na rande. Laduška mu za trest vyhodila věci z okna!

reklama