Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Adam Kajumi šel z LIKE HOUSE na rande. Laduška mu za trest vyhodila věci z okna!

MilanR. Publikováno: 16.06.2021
Čím známý český tiktoker namíchl svou kamarádku Ladu Horovou tentokrát?
Známý tiktoker a youtuber Adam Kajumi míří do pořadu LIKE HOUSE.
Adam Kajumi
Adam Kajumi je mladý youtuber a zejména jeden z nejpopulárnějších českých tiktokerů. Což... Přečíst celé

reklama

Tak se zdá, že vztah mezi Adamem Kajumim a jeho kámoškou Laduškou už není tak idylický, jako v minulých týdnech reality show LIKE HOUSE. Už v pondělí se Lada do svého kamaráda pěkně pustila, tentokrát ale zajde ještě dál. Adam si totiž během natáčení reality show zašel z vily ven na rande, mladá tiktokerka se ale rozhodla využít situace a malinko ho vytrestat.

Rozhodla se totiž zatočit s jeho nepořádkem, na nějž Adama několikrát upozorňovala. A jelikož ji neposlechl, rozhodla se mu pomstít vyhozením jeho oblečení z okna! „Stěhovali jsem se do jiného pokoje a místo toho, aby si Adam věci uklidil, tak si je sem jen naházel. Já byla tak hodná, že jsem mu půlku věcí uklidila, ale zbytek si musí uklidit sám. Řekla jsem mu šestkrát, ať si to uklidí. To nezabralo. Takže Adámku, tohle tě možná naučí si svoje věci uklízet, protože já nejsem žádná tvoje uklízečka,“ rozčilovala se Láďa.

Jenže ostatní si myslí, že Laduščiným chováním stojí něco jiného a Maru tuší, že Lada ve skutečnosti žárlí, že šel Adam na rande. Ani jindy pohodář Tomi s jejím chováním nesouhlasí a myslí si, že to Lada trochu přehnala. „Láďo, nedělej tady žádnou osvětu v uklízení. Minule jsem viděl ten tvůj bordel, cos tam měla. Celá postel byla zaházená oblečením. A když Adam prostě nestíhá, tak sorry, tohle byla fakt blbost.“ Co na to řekne Adam, až se vrátí z rande?

To se dozvíte v dnešním díle LIKE HOUSE v 16:15 na Primě! Minulé díly můžete zhlédnout v našem ARCHIVU.

Adam Kajumi vs. Laduška. 1

VIDEO: Drsná hádka mezi Laduškou a Kajumim! Proč už není Adam její nejlepší kamarád?

Angie Mangombe v LIKE HOUSE. 1

VIDEO: Příchod africké krásky Angie do LIKE HOUSE! Sbalí ji Jenis, nebo Adam Kajumi?

reklama