Youtubeři

16. června 2021 13:25

redakce Prima Lajk

VIDEO: Adam Kajumi šel z LIKE HOUSE na rande. Laduška mu za trest vyhodila věci z okna!

LIKE HOUSE (43) - Laduška vyhodila Adamovo oblečení z okna!

Čím známý český tiktoker namíchl svou kamarádku Ladu Horovou tentokrát?

Tak se zdá, že vztah mezi Adamem Kajumim a jeho kámoškou Laduškou už není tak idylický, jako v minulých týdnech reality show LIKE HOUSE. Už v pondělí se Lada do svého kamaráda pěkně pustila, tentokrát ale zajde ještě dál. Adam si totiž během natáčení reality show zašel z vily ven na rande, mladá tiktokerka se ale rozhodla využít situace a malinko ho vytrestat.

Rozhodla se totiž zatočit s jeho nepořádkem, na nějž Adama několikrát upozorňovala. A jelikož ji neposlechl, rozhodla se mu pomstít vyhozením jeho oblečení z okna! „Stěhovali jsem se do jiného pokoje a místo toho, aby si Adam věci uklidil, tak si je sem jen naházel. Já byla tak hodná, že jsem mu půlku věcí uklidila, ale zbytek si musí uklidit sám. Řekla jsem mu šestkrát, ať si to uklidí. To nezabralo. Takže Adámku, tohle tě možná naučí si svoje věci uklízet, protože já nejsem žádná tvoje uklízečka,“ rozčilovala se Láďa.

Jenže ostatní si myslí, že Laduščiným chováním stojí něco jiného a Maru tuší, že Lada ve skutečnosti žárlí, že šel Adam na rande. Ani jindy pohodář Tomi s jejím chováním nesouhlasí a myslí si, že to Lada trochu přehnala. „Láďo, nedělej tady žádnou osvětu v uklízení. Minule jsem viděl ten tvůj bordel, cos tam měla. Celá postel byla zaházená oblečením. A když Adam prostě nestíhá, tak sorry, tohle byla fakt blbost.“ Co na to řekne Adam, až se vrátí z rande?

To se dozvíte v dnešním díle LIKE HOUSE v 16:15 na Primě! Minulé díly můžete zhlédnout v našem ARCHIVU.