Youtubeři

14. června 2021 14:55

redakce Prima Lajk

VIDEO: Drsná hádka mezi Laduškou a Kajumim! Proč už není Adam její nejlepší kamarád?

Zdálo se, že jsou ve vile jednou z mála nerozlučných dvojek. To se ale nyní změní.

Adam Kajumi a jeho kamarádka Laduška patří v reality show LIKE HOUSE mezi neoddělitelné dvojice, jež bez sebe nedají prakticky ani ránu. Tiktokerka Lada Horová pak stála za svým dlouholetým kamarádem i v době, kdy musel kvůli hádkám s Datlem poslouchat největší hejty a snažila se mu být velkou oporou. Jenže jak ukazuje nový díl, i ona se dokáže na Adama pořádně naštvat.

Laduška totiž dorazí v pondělí do vily se zraněnou nohou, kulhá a je vidět, že ji zranění opravdu hodně bolí. To si však nemyslí její údajný nejlepší kamarád Adam Kajumi, který tvrdí, že Lada přehání a označí ji tak trochu za hypochondra. Což se tiktokerky, která toho má kvůli zranění už tak dost, opravdu hodně dotkne a už i jí dochází s Adamem trpělivost. A dokonce mu i řekne, že už ho nepovažuje za svého nejlepšího kamaráda!

Řekla jsem Adamovi, že už není můj nejlepší kamarád. Za á mě vyměnil, za bé mi řekl, že jsem hypochondr. Adam zneužívá lidi, co ho mají rádi a je na ně hnusnej,“ pustila se do něj Laduška. I když pak záležitost chtěla nechat být, Adam si samozřejmě nenechal nic líbit a debata přerostla v ostrou výměnu názorů, v níž se začaly rozebírat i další křivdy. Opravdu hádka ohrozí jejich velké kamarádství?

To se dozvíte v dnešním díle LIKE HOUSE v 16:15 na Primě! Minulé najdete v našem ARCHIVU!