Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Drsná hádka mezi Laduškou a Kajumim! Proč už není Adam její nejlepší kamarád?

MilanR. Publikováno: 14.06.2021
Zdálo se, že jsou ve vile jednou z mála nerozlučných dvojek. To se ale nyní změní.
Známý tiktoker a youtuber Adam Kajumi míří do pořadu LIKE HOUSE.
Adam Kajumi
Adam Kajumi je mladý youtuber a zejména jeden z nejpopulárnějších českých tiktokerů. Což... Přečíst celé

reklama

Adam Kajumi a jeho kamarádka Laduška patří v reality show LIKE HOUSE mezi neoddělitelné dvojice, jež bez sebe nedají prakticky ani ránu. Tiktokerka Lada Horová pak stála za svým dlouholetým kamarádem i v době, kdy musel kvůli hádkám s Datlem poslouchat největší hejty a snažila se mu být velkou oporou. Jenže jak ukazuje nový díl, i ona se dokáže na Adama pořádně naštvat.

Laduška totiž dorazí v pondělí do vily se zraněnou nohou, kulhá a je vidět, že ji zranění opravdu hodně bolí. To si však nemyslí její údajný nejlepší kamarád Adam Kajumi, který tvrdí, že Lada přehání a označí ji tak trochu za hypochondra. Což se tiktokerky, která toho má kvůli zranění už tak dost, opravdu hodně dotkne a už i jí dochází s Adamem trpělivost. A dokonce mu i řekne, že už ho nepovažuje za svého nejlepšího kamaráda!

Řekla jsem Adamovi, že už není můj nejlepší kamarád. Za á mě vyměnil, za bé mi řekl, že jsem hypochondr. Adam zneužívá lidi, co ho mají rádi a je na ně hnusnej,“ pustila se do něj Laduška. I když pak záležitost chtěla nechat být, Adam si samozřejmě nenechal nic líbit a debata přerostla v ostrou výměnu názorů, v níž se začaly rozebírat i další křivdy. Opravdu hádka ohrozí jejich velké kamarádství?

To se dozvíte v dnešním díle LIKE HOUSE v 16:15 na Primě! Minulé najdete v našem ARCHIVU!

Angie Mangombe v LIKE HOUSE. 1

VIDEO: Příchod africké krásky Angie do LIKE HOUSE! Sbalí ji Jenis, nebo Adam Kajumi?

Adam a Lada s Maru.

VIDEO: Jaký je vztah Adama Kajumiho se sexy tiktokerkami Maru a Ladou? Vážně jsou jen dobrými kamarády?

reklama